۸۱ درصد هواداران رئال مادرید رونالدو را نمی‌فهمند

دسته: ورزشی
دوشنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

بیشتر هواداران رئال مادرید تصمیم جدید رونالدو بر ترک اسپانیا را درک نمی‌کنند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، خبر جنجالی روزنامه‌ A Bola درباره جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید هم چنان موضوع اصلی رسانه‌های اسپانیا و جهان است. به نوشته روزنامه‌ پرتغالی این بازیکن به خاطر متهم شدن به فرار مالیاتی ۱۴.۷ میلیون یورویی ناراحت است و می‌خواهد ‌اسپانیا را ترک کند. هنوز مهاجم پرتغالی این موضوع را به صورت رسمی اعلام نکرده است. او حتی در مصاحبه دیروز (یک‌شنبه) پس از دیدار پرتغال و مکزیک در جام کنفدراسیون‌ها به این موضوع اشاره نکرد.

سایت آس پس از انتشار خبر روزنامه‌ A Bola یک نظرسنجی گذاشت و از هواداران رئال مادرید پرسید که آیا عصبانیت رونالدو قابل درک است؟ ۸۱ درصد (هفت هزار و ۵۱۲ رای) دلیل او را درک نمی‌کنند و تنها ۱۹ درصد به مهاجم پرتغالی حق می‌دهند.

دیروز پاکو گونسالس در برنامه  Tiempo de Juegosمصاحبه تلفنی رونالدو و زین الدین زیدان (سرمربی رئال مادرید) را فاش کرد. رونالدو در مکالمه با زیدان تایید کرد که می‌خواهد از ‌اسپانیا برود چون مطبوعات سعی می‌کنند او را مجرم نشان دهند و هنوز از هیچ باشگاهی هیچ پیشنهاد رسمی نداشته است.

از طرفی مارتین لیبرمن، روزنامه‌نگار آرژانتینی و دوست صمیمی رونالدو دیروز (یکشنبه) به دفاع از این بازیکن پرداخت و نوشت: رونالدو اتهام فرار مالیاتی را ناعادلانه می‌داند. او منتظر واکنش رییس باشگاه است اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

اخبار روز ، پامچال نیوز


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها