کوچکی نژاد: حکم واگذاری مدارس دولتی به غیردولتی در برنامه ششم خلاف سیاست های نظام است

دسته: نمایندگان رشت , نمایندگان گیلان
شنبه - ۳ مهر ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بدترین برنامه آموزشی بعد از انقلاب اسلامی در برنامه ششم نوشته شده است، گفت: حکم واگذاری مدارس دولتی به غیردولتی دربرنامه ششم خلاف سیاست های نظام است

حکم واگذاری مدارس دولتی به غیردولتی در برنامه ششم خلاف سیاست های نظام است

به گزارش پامچال نیوز ، جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس در فصل بازگشایی مدارس  با بیان اینکه بدترین برنامه آموزشی بعد از انقلاب اسلامی در برنامه ششم نوشته شده است، اظهار کرد: یک حکم در مورد آموزش و پرورش در برنامه ششم توسعه داریم که خرید خدمات کنند و مدارس دولتی را به غیر دولتی واگذار کنند.

وی با تأکید براینکه این رفتار خلاف سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی است، اضافه کرد: مقام معظم رهبری  هم تذکر دادند که مدارس دولتی نباید به بخش غیر دولتی واگذار شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه دولت در برنامه ششم توسعه توجهی به آموزش و پرورش نکرده است، افزود: ما در مجلس تلاش داریم که بتوانیم احکامی را در مباحث عمرانی و پشتیبانی و پرورشی و آموزشی داشته باشیم.

کوچکی نژاد در خاتمه اظهار کرد: این احکام آماده شده و به کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی ارایه خواهیم داد تا در مورد آن بررسی های لازم اعمال شود.

کاسپین


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها