کاپشن قدیمی بشار اسد خبرساز شد /عکس

دسته: بین المللی
دوشنبه - ۶ دی ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

به گزارش پامچال نیوز ، «بشار اسد» و همسرش اسماء و فرزندانش روز گذشته -یکشنبه- همزمان با روز میلاد حضرت مسیح (ع)، به کلیسای صیدنایا در ریف دمشق رفتند و به مناسبت سال نو میلادی، از کلیسای سیده صیدنایا و یتیم‌خانه آنجا دیدن کردند.

در این بازدید، بشار اسد کاپشنی را به تن داشت که دو سال پیش هم در بازدید از منطقه جوبر به تن کرده بود و همین امر موجب جلب توجه کاربران اینترنت شد.
برخی هواداران رئیس جمهور سوریه در واکنش به انتشار این تصاویر نوشتند: به نظر می‌رسد که بشار اسد خلاف تمامی رؤسای جمهور، «ریاضت اقتصادی» را در زندگی شخصی‌ خود در دستور کار قرار داده است.
فرزند یک دیپلمات سوری در واکنش به کاپشن قدیمی اسد نوشت: «کاپشن امروز اسد، همانی بود که دو سال پیش هم او را با آن دیدیم. پرسشی که به ذهن می‌رسد این است که آیا هیچ رئیس‌جمهوری را سراغ داریم که دو سال یک لباس را بپوشد؟ باز هم برای طرفداری ما از اسد دلیل می‌خواهید؟!»
بر اساس این گزارش، رئیس‌جمهوری سوریه در تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۴ و در آستانه سال نو میلادی، به دیدار سربازان سوری حاضر در منطقه جوبر دمشق رفت و ساعاتی را با آنان گذراند و در کنار آنها غذا خورد؛ اقدامی که در آن زمان بازتاب بسیار داشت و مورد توجه رسانه‌های جهان قرار گرفت.
وی در آن دیدار نیز کاپشنی را به تن داشت که روز گذشته در بازدید از کلیسای صیدنایا پوشیده بود.
کاپشن قدیمی بشار اسد خبرساز شد (+عکس)
بشار اسد در بازدید از کلیسای صیدنایا، ۵ دی ۹۵
کاپشن قدیمی بشار اسد خبرساز شد (+عکس)
بازدید بشار اسد از جوبر دمشق، ۱۰ دی ۹۳
کاپشن قدیمی بشار اسد خبرساز شد (+عکس)

 

افکار نیوز


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها