پایان بررسی لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه در شورای نگهبان

دسته: سیاسی
جمعه - ۲۶ آذر ۱۳۹۵
پایان بررسی لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه در شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان از اتمام بررسی لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور در این شورا خبر داد.

کانال تلگرام شهر من رشت

به گزارش پامچال نیوز ,عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا» از نهایی شدن بررسی لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور در این شورا خبر داد و گفت: اعضای شورای نگهبان در جلسات متعددی، در نهایت لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه‌ای کشور را بررسی و نظرات‌شان را مجلس شورای اسلامی اعلام کردند.

وی با بیان اینکه همزمان با تصویب لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور، این لایحه از سوی شورای نگهبان به مجلس ابلاغ شده است، افزود: لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور با تغییراتی نسبت به مصوبه مجلس شورای اسلامی، به پارلمان ابلاغ شده است.

سخنگوی شورای نگهبان، تأکید کرد: حدود ۱۰ بند از لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور از سوی فقها و حقوقدانان شورای نگهبان ایراد گرفته شده که دلایل آن در نامه‌ای به مجلس شورای اسلامی اعلام شده است.

کدخدایی، تصریح کرد: منتظریم مجلس شورای اسلامی اصلاحات در بندهای مورد ایراد شورای نگهبان نسبت به لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه‌ کشور را بررسی کند، پس از آن این ایرادات در شورای نگهبان بررسی و نظر نهایی این شورا در این زمینه اعلام می‌شود.

متن کامل لایحه تنظیم برخی از احکام برنامه‌های توسعه کشور که از سوی دولت به مجلس تقدیم شده است را،اینجا بخوانید.

 

منبع:تسنیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها