ویژه / حرف های جالب شکری در مورد نوبخت

دسته: خبرهای ویژه , سیاسی , نمایندگان گیلان , نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال
پنجشنبه - ۲۹ مهر ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

به گزارش پامچال نیوز به نقل از فارس ، محمود شکری  با اشاره به استعفای وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: یقین دارم محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه دخالت‌های بسیاری در وزارت آموزش و پرورش داشت و «فانی» را فانی و نابود کرد.

وی به استفاده نابه‌جای مدیران در آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: شکایت نمایندگان مجلس از وزیر آموزش و پرورش به‌دلیل انتصاب مدیرانی بود که در چارچوب انقلاب اسلامی نبودند.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند؛ از نیروهای انقلابی، ارزشی و شایسته در جایگاه‌های مدیریتی استفاده شود، تصریح کرد: استفاده از مدیران انقلابی و ارزشی برای توسعه و حفظ نظام و انقلاب اسلامی حائز اهمیت است.

شکری به استفاده از مدیرانی برای منافع شخصی در دولت اشاره کرد و گفت: برخی از مدیران دزدی می‌کنند و نام آن را حقوق نجومی می‌گذارند.

*نوبخت منشأ حقوق‌های نجومی

وی با تأکید براینکه در قانون موضوعی به عنوان حقوق نجومی نداریم، بیان کرد: سرمنشأ حقوق‌های نجومی نوبخت سخنگوی دولت است و در آینده مستندات آن را ارائه می‌کنم.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی به نقش نوبخت در استعفای وزرا اشاره کرد و یادآور شد: به دلیل اینکه اعتبارات در اختیار سازمان برنامه و بودجه است، وزرای مستعفی را ضعیف نگه‌داشتند.

شکری با اشاره به سخنان وزیر نیرو، خاطرنشان کرد: وزیر نیرو گفت؛ نمی‌توانم برای یک مدیرعامل نوبخت را نادیده بگیریم زیرا در اختصاص اعتبارات وزارتخانه اثرگذار است.

وی، سخنان وزیر نیرو را دلیلی بر دخالت نوبخت در وزارتخانه‌ها دانست و اظهار کرد: به‌طور قطع فانی تحت سیطره نوبخت بود.

*موفقیت مافیای ورزش در تغییر وزیر

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی به شناخت خود از وزیر ورزش اشاره کرد و افزود: محمود گودرزی زیر بار بسیاری از مسائل مافیایی نرفت و به‌دنبال مبارزه با مافیا بود و در نهایت با فشارها مجبور به استعفا شد.

شکری با بیان اینکه نام فرهنگ و ارشاد اسلامی بسیار بزرگ است، تصریح کرد: نظام اسلامی از علی جنتی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انتظار داشت.

وی به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر ولنگاری فرهنگی اشاره کرد و گفت: در دولت کنونی ولنگاری فرهنگی به مراتب بدتر شده است.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به قاچاق لباس‌های مبتذل توسط دشمنان به‌ویژه رژیم صهیونیستی و آمریکا به کشور، خاطرنشان کرد: در یک مرحله ۱۱۸ کانتینر لباس‌های مبتذل از خارج وارد کشور شده است.

شکری، یکی از روش‌های دشمن برای نفوذ در انقلاب اسلامی را از طریق حجاب بانوان خواند و یادآور شد: فرانسه در مقابل انقلاب الجزایر به روش مذکور عمل کرد اما به لطف خدا دشمنان انقلاب اسلامی روزبه‌روز ذلیل‌تر شده و انقلاب اسلامی درخشنده‌تر می‌شود.

*ورود افراد مسأله‌دار به صندوق ذخیره فرهنگیان

وی با بیان اینکه یکی از موضوع‌های مهم در استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مجلس نهم صندوق ذخیره فرهنگیان بود، اظهار کرد: نظارتی بر صندوق ذخیره فرهنگیان وجود ندارد و افراد کاسب و مسأله‌دار در آنجا هستند.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی افزود: عوامل صندوق ذخیره فرهنگیان وابسته به جریانی هستند که فانی حریف آنها نبود و به این دلیل قبل از آن‌که استعفا کند، حکم عزل آنها را صادر کرد و رفت.

شکری با اشاره به اینکه فانی از طرف جریان مافیایی مذکور تحت فشار بود، بیان کرد: به طور قطع بزرگ‌ترین خیانت به فرهنگیان شده است زیرا میلیاردها تومان از منابع فرهنگیان را بردند و خوردند اما معلمان در عقب‌ماندگی معیشتی هستند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها
تالش بزرگ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۶:۵۳ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

ایشون تاتالش به خاک سیا ننشانند دست از سر مسئولین ندارند یکی نیست به ایشان بگویید بجای این همه مخالفت و توهین به دولت کمی هم به فکر مردم باش و کمی برای اشتغال و رفاه مردم تالش بزرگ کاری بکن رفته مجلس فقط خودنمایی کند اونم با توهین و افترا به دولت.