همسان سازی حقوق بازنشستگان در مجلس پیگیری می شود

دسته: اجتماعی , خبرهای ویژه , نمایندگان گیلان , نماینده آستارا
جمعه - ۲۱ آبان ۱۳۹۵

به گزارش پامچال نیوز به نقل از ایرنا، ولی داداشی روز پنجشنبه در جمع معلمان شاغل و بازنشسته آستارا در سالن ۷۰۰ نفری مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد این شهرستان گفت: بازنشستگان آموزش و پرورش به عنوان آیینه های تمام نمای علم، ادب و فرهنگ این سرزمین محسوب می شوند و باید از مشکلات معیشتی و رفاهی این قشر، رو به روز کاسته شود.

82303287-71163127
وی افزود: هیچکس ارزش و جایگاه معلم را نمی تواند با مسائل مادی جبران کند و این مقام در نزد خداوند، ارزش معنوی و آسمانی دارد.
وی اضافه کرد: معلمان و استادان، الگوهای جامعه اسلامی هستند و این امر را می توان در تاثیر پذیری دانش آموزان و دانشجویان از رفتار آنها مشاهده کرد.
وی با بیان اینکه بصیرت و معرفت این قشر زحمتکش در کشور ما بر هیچ کس پوشیده نیست، ادامه داد : نوک پیکان حمله دشمن بر روی افکار و اندیشه جامعه فرهنگی است و این قشر وارسته به عنوان قشر برتر و روشنفکر کشور محسوب می شود.
وی با اشاره به اینکه قفل بسیاری از طرح های نیمه تمام آستارا با ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی گشوده خواهد شد، گفت: راه اندازی سامانه دفع فاضلاب شهری در آستارا نیازمند یکهزار و ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه است که با ورود سرمایه گذاران خارجی در حداقل زمان تکمیل خواهد شد.
داداشی ادامه داد: با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه گردشگری نیز شاهد پویایی بخش اشتغال در شهرستان آستارا خواهیم بود و رایزنی های لازم برای سرمایه گذاری در این بخش با اولویت تالاب استیل آستارا آغاز شده است.
شهرستان آستارا در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و حدود یکهزار معلم در ۱۳۶ مدرسه دولتی و غیردولتی این شهرستان وظیفه تدریس به ۱۴ هزار دانش آموز را عهده دار هستند.

پامچال پلاس


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها