هشدار نماینده آستارا: در بازارهای آستارا حدود ۸ هزار نفر مشغول به فعالیت هستند/اگر به مسائل آ‌ن‌ها رسیدگی نشود مشکلاتی پیش می‌آید

دسته: اجتماعی , نمایندگان گیلان , نماینده آستارا
چهارشنبه - ۵ آبان ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

به گزارش پامچال نیوز به نقل از خانه ملت، ولی داداشی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۵ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: باید به مسائل و مشکلات صیادان آستارا رسیدگی شود.

636031489884156080

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شرکت‌های صیادی وام‌هایی را در سال‌های قبل اخذ کردند اما در حال حاضر با توجه به مشکلات پیش آمده از عهده پرداخت سود این وام‌ها برنمی‌آیند بنابراین باید رسیدگی‌های لازم در این رابطه انجام شود.

داداشی با تاکید برلزوم بحث صادرات محصولات کشاورزی گفت: در حال حاضر بحث صادرات محصولات کشاورزی با تاخیر انجام می‌شود بنابراین وزارتخانه جهاد کشاورزی و نهادهای ذیربط باید توجهات لازم را داشته باشند.

وی با تشکر از عملکرد گمرکات کشور گفت: در بازارهای شهر آستارا حدود ۸ هزار نفر مشغول به فعالیت هستند که اگر به مسائل آ‌ن‌ها رسیدگی نشود مشکلاتی پیش می‌آید این را عنوان کردم تا در صورت بروز مشکل امنیتی نگویند نماینده آستارا اطلاع نداد و همچنین رسیدگی به مشکلات قشر آسیب پذیر نباید فراموش شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها