نماینده مردم رودسر: لاریجانی درتحقیق و تفحص صندوق ذخیره فرهنگیان قول مساعد داده است

دسته: نمایندگان گیلان , نماینده رودسر و املش
چهارشنبه - ۱ دی ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

اسدالله عباسی، نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه روز گذشته اعضای کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با رئیس مجلس، اظهار کرد: این جلسه به منظور فراهم کردن شرایط لازم به جهت اجرای برنامه تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان بوده است.

اسدالله عباسی

به گزارش پامچال نیوز رئیس مجمع نمایندگان گیلان افزود: اعضای کمیته تحقیق‌وتفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در این جلسه از رهنمودهای لازم رئیس مجلس به جهت کم و کیف تحقیق و تفحص مشورت گرفتند تا به موجب تجارب گذشته و همچنین وضعیت حساسی که صندوق ذخیره فرهنگیان دارد، رعایت همه مقررات و قوانین حاکم بر نظارت مجلس بر تحقیق و تفحص را مدنظر داشته و بتوانند از ظرفیت‌های مجلس، دیوان محاسبات و … به خوبی استفاده کنند.

وی تصریح کرد: در این جلسه در مورد امکاناتی که مجلس می‌تواند در اختیار گروه تحقیق و تفحص قرار بدهد تا با کیفیت بالاتر و سرعت عمل و دقت بیشتر بتواند کار را پیگیری کند نیز صحبت شد.

نایب رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان مجلس گفت: دکتر لاریجانی در این جلسه قول مساعد دادند که برای کمک به کمیته تحقیق و تفحص صندوق ذخیره فرهنگیان با کارشناسان زبده دیوان محاسبات، محل حسابرسی، بازرسی کل کشور و سایر دستگاه‌ها هماهنگی کند تا کار را با سرعت و دقت انجام دهیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها