نماینده مردم آستانه : تمام مردم در هر طبقه اجتماعی ، باید بتوانند از مواد پروتینی و لبنیاتی ستفاده کنند

دسته: سلامت , نمایندگان گیلان , نماینده آستانه اشرفیه
جمعه - ۱۹ آذر ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس،گفت: قرارگرفتن لبنیات و پروتئین برسر سفره تمام  طبقات جامعه  عاملی برای  پیشگیری از  بیماری ها در جامعه به شمارمی آید.

ghorbani22-300x300

به گزارش پامچال نیوز محمدحسین قربانی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درباره  وضعیت  مصرف لبنیات و پروتئین  در جامعه،گفت: باید تدابیری اتخاذ شود که تمام  مردم در هر طبقه اجتماعی  که هستند، بتوانند از مواد پروتینی و لبنیاتی استفاده کنند.

نماینده مردم آستانه  اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید با حمایت های ویژه کالاهای پروتینی  و لبنی  را  در دسترس  عموم  قرار دهد، تصریح کرد:تجربه مناسبی در زمینه کوپنی کردن برخی کالاهای غذایی نداریم ، بنابراین دولت باید با محور های کارشناسی شده  تدابیری  اتخاذ کند تا مردم جامعه بتوانند مواد پروتئینی و لبنی را در شرایط  بهینه دریافت کنند.

 وی ادامه داد:باید تدابیری مهیا شود که حتی در دورافتاده ترین روستاها نیز  لبنیات در اختیار دانش آموزان قرار بگیرد تا  بتوان در این راستا  از شیوع  بسیاری  از بیماری  ها جلوگیری کرد.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان  مجلس  با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش در زمینه  توزیع شیر اقدامات کارآمدی  داشته  است ،یادآورشد:مصرف لبنیات در  مدارس  بویژه  در مقاطعی که با آلودگی  هوا  روبرو هستیم،باید  با نظارت کامل بیش از گذشته  اجرایی شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها