نماینده فومن: به برخی افراد از خدا بی‎خبر پول می‎دهند که من را تخریب کنند!

دسته: سیاسی , نمایندگان گیلان , نماینده فومن و شفت
جمعه - ۲۳ مهر ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

پامچال نیوز به نقل از صبح فومن، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در ایام شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور در آیین های عزاداری و نیز مساجد و هیئت های مذهبی این شهرستانها، ضمن حضور در جمع عزاداران حسینی، در برخی مساجد سخنانی نیز ارائه کرده است که بر اساس شنیده های موثق حرف دل مردم را همانند گذشته زده و خطاب به افرادی که چشم دیدن توسعه و آرامش منطقه را ندارد، عنوان داشته که” به دوستان عزیز میگویم و برای چندمین بار توصیه می کنم، حالا که دست ما را نمیگیرید، حداقل افکار مردم را به هم نریزید و این مردم شریف و قدرشناس را آزار ندهید.”

حجت الاسلام و المسلمین محمد مهدی افتخاری بیان داشته است: مردم قهرمان و زحتمکش و آگاه فومن و شفت با حضور خود در انتخابات گذشته و اعتماد به بنده به عنوان خادم ملت ثابت کرده اند که دیگر فومن وشفت جای گزافه گوئی ها و دروغ پراکنی ها نیست.

وی افزوده است: هم اکنون برخی افراد از خدا بی خبر، با تخریب فضاهای مجازی علیه ما و با استفاده از افراد بیمار بدنبال فضاسازی برای ناکارآمد نشان دادن ما هستند.

وی ادامه داد: چند نفر مورد شناسایی قرار گرفته اند که به این افراد ماهیانه دستمزد می دهند که فرد مورد اعتماد شما مردم را تخریب بکنند، اینها نه تنها خللی در کار من به عنوان خادم مردم ایجاد نمی کنند بلکه ارزشی برای من و مردم ندارند و به لطف خدا اراده افتخاری برای آبادانی فومن و شفت به کمک شما مردمان عزیز و غیرتمند اراده ای پولادین و قوی است. این افراد می خواهند که تخریب ها را با توجه به تشویش اذهان عمومی شروع بکنند ولی شما مردم آگاه تر از این افراد هستید و گول این افراد نابخرد را نخواهید خورد و دعین حال اینها باید در پیشگاه خداوند عزوجل پاسخ گو باشند.

وی با بیان اینکه بنده همیشه با خوش بینی فکر میکردم در امورات اداری دو شهرستان مشکلات زیادی نیست و من کار سختی را نخواهم داشت، افزوده است: متوجه شده ام خانه فومن و شفت در بعضی از امورات از پای بست ویران است و نیاز به ایجاد زیربنایی قوی دارد.

وی با بیان اینکه از همه شما مردم می خواهم که برای خادمین خود دعا کنید، گفت: تمام سعی بنده این است تا با به کارگیری افراد شایسته و خداترس و مدیران لایق ، کارآمد ، متخصص و متعهد، همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید دارند که از افراد با روحیه انقلابی در امورات استفاده شود، بتوانم حق مردم را مطالبه کنم و برای عمران و آبادانی فومن و شفت که بسیار مهجور واقع شده، گامی ارزشمند و ماندگار بردارم.

وی ادامه داده است: تا کنون بیش دو هزار نامه از گرفتاری های مردم در دوشهرستان فومن و شفت به دفتر اینجانب واصل شده که متاسفانه نیمی از درخواست ها اشتغال جوانان تحصیل کرده است، این جوانان نور چشم خانواده ها و جامعه اسلامی هستند و باید مدیران دستگاههای مرتبط برای ایجاد اشتغال گامی اساسی بردارند.

افتخاری به مشکلات بخش صنعت نیز اشاره کرده و گفته است: متاسفانه یک عده بجای اینکه چرخه اقتصادی را بچرخانند و بفکر مشکل اقتصادی کشور و منطقه باشند به فکر جیبشان هستند و می توان مدعی شد که دندانه های چرخ صنعت در فومن و شفت نابود شده است.
‏‎وی ادامه داد: معوقات بانکی ۳۷ میلیاردی یکی از شرکت ها در شهرک صنعتی شفت که مشکلات زیادی دارد، موجب شده بانک های عامل با این شرایط، هیچ تسهیلاتی به این شهرک ها اختصاص ندهند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرده است: بنده مهدی افتخاری به مردم قول داده ام که به فکر توسعه فومن و شفت باشم و همه جا گفته ام نخواهم گذاشت که فومن و شفت در بن بست توسعه قراربگیرد، باید بگویم در بخش عمرانی و زیرساخت ها دچار مشکلات زیاد هستیم از جمله پل ورودی فومن که درآن به قدمت ، تاریخ و مردمان این شهر توهین شده است، من پشت این تریبون بیان خواهم کرد که ما باپیگیریهای کارشناسی دنباله کار را گرفته ایم و باز خواهیم گرفت.

‏وی تاکید کرده است: قابل توجه آقایانی که تریبون دارند و میگویند فلان کار نباید صورت بگیرد نباید برای مثال دست به پل فومن زد و این یک بیت المال است،توصیه می کنم بروید تحقیق کنید و بعد حرف بزنید، بیت المال زیادی دراین شهر پایمال شده است چرا تابحال حرف نزده اید. تاکنون کجا بودید و چرا نرفتید بررسی نکردید باید بگویم میلیاردها پول صرف هزینه های این پل شده و از بیت المال اخذ شده این هزینه ها کجا رفته است.

وی با بیان اینکه تحقیق و تفحص وظیفه ذاتی خادمین مردم در خانه ملت است، افزود: به زودی گزارش وضعیت پل را رابه صورت کامل تقدیم مردمان عزیز خواهم کرد و به دوستان عزیز میگویم حال که دست ما را نمی گیرید، حداقل افکار مردم را به هم نریزید.

وی ابراز امیدواری کرده است: اگر خداوند متعال بخواهد با صبر شما مردم میتوانیم امید و آینده خوب را به دوشهرستان فومن وشفت به ارمغان بیاوریم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها