نماینده رودسر: بعضی نمایندگان نباید در صحن مجلس هر جه از دهانشان درآمد بگویند

دسته: نمایندگان گیلان , نماینده رودسر و املش
یکشنبه - ۲۸ آذر ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

نماینده مردم رودسر در مجلس گفت: ما نمی‌توانیم در صحن مجلس عصبانی شویم و هر چه از دهانمان درمی‌آید بگوییم و توهین کنیم و بد و بیراه بگوییم.

13920215093144333474424

اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی بعدازظهر امروز یکشنبه ۲۸ آذرماه و پس از تصویب کلیات لایحه برنامه ششم توسعه در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس گفت: ما نمی‌توانیم در صحن مجلس عصبانی شویم و هر چه از دهانمان درمی‌آید بگوییم و توهین کنیم و بد و بیراه بگوییم.

به گزارش پامچال نیوز وی خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اینجا مجلس است و باید شأن و منزلت نمایندگان حفظ شود و هیأت رئیسه و رئیس مجلس باید شأن نمایندگان را حفظ کنند؛ اینکه برخی نمایندگان کم‌لطفی می‌کنند و در اظهارنظرها و صحبت‌ها و به اطرافیان توجه نمی‌کند و فضایی ایجاد می‌کنند که موجب آشفتگی در صحن علنی مجلس می‌شود باعث تأسف است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از تذکر خود گفت: خواهش من این است که اظهارنظرها در موافقت و مخالفت با لوایح و طرح‌ها در چارچوب قانون مطرح شود، نه اینکه بعضی حرف‌ها مطرح شود و باید در مورد کمیسیونی که ساعت‌ها وقت گذاشته، نباید از فضا و قلمرو تعیین‌شده خارج شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها