نماینده آستارا: مطالبات فرهنگیان با جدیت در مجلس پیگیری می شود

دسته: نمایندگان گیلان , نماینده آستارا
پنجشنبه - ۶ آبان ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: تحقق مطالبات فرهنگیان باعث ایجاد انگیزه و تقویت جایگاه شغلی آنها می شود و این امر به صورت جدی در مجلس شورای اسلامی پیگیری می شود.

به گزارش پامچال نیوز به نقل از ایرنا، ولی داداشی روز پنجشنبه در نشست فرهنگیان شاغل و بازنشسته آستارا در سالن اجتماعات کانون فرهنگی امام خمینی (ره) این شهرستان افزود: هر نوع هزینه کرد در آموزش و پرورش سرمایه گذاری ماندگاری است و امیدواریم معلمان به جایگاه شایسته خود در نظام اسلامی دست یابند.
وی اضافه کرد: تمام تلاش نمایندگان مجلس این است که جایگاه معلم در کشور به شکل حقیقی حفظ و احیا شود و اگر بخواهیم فرهنگ و آموزش ما روزبه روز ارتقا یابد، امکانات رفاهی معلمان را باید تامین کنیم.
وی با اشاره به اینکه معلمان باید با فراغ بال و بدون هر گونه دغدغه های جانبی در کلاس های درس حاضر شوند، خاطرنشان کرد: همه ما وامدار معلمان هستیم و این قشر فرهیخته، وظیفه سنگین تربیت نیروی انسانی جامعه را برعهده دارد.
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه شهرستان آستارا از مشکلات عمده ای نظیر نبود سامانه دفع فاضلاب شهری رنج می برد، گفت: تکمیل طرح فاضلاب شهری نیازمند هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال بودجه است و تامین این میزان اعتبار از ناحیه دولت، زمانبر خواهد است.
وی ادامه داد: با مشارکت بخش خصوصی، طرح بی یو تی (دفع بهداشتی فاضلاب) در شهرستان آستارا اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به معضل بیکاری در شهرستان آستارا، اظهار کرد: توانمندی های موجود در حوزه گردشگری بهترین فرصت برای سرمایه گذاری است و از این موقعیت می توان برای اشتغالزایی در حوزه های مختلف سود برد.
آستارا در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و حدود یکهزار معلم در ۱۳۶ مدرسه دولتی و غیردولتی این شهرستان، وظیفه تدریس به ۱۴ هزار دانش آموز را عهده دار هستند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها