نظرمحمدی:نگرانم مسائل مالی و مدیریتی تاثیر بد روی روند تیم بگذارد

دسته: ورزشی
چهارشنبه - ۱۴ مهر ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

به گزارش پامچال نیوز،  تیم سپیدرود رشت با بحران شدید مالی مواجه است و بازیکنان و کادر فنی سپیدرود ۸۰ درصد مطالبات فصل گذشته را طلبکارند و در فصل جدید نیز فقط ۳ درصد از قراردادشان را دریافت کرده‌اند. مالک و مدیرعامل باشگاه هم که با حکم مدیرکل ورزش و جوانان گیلان برکنار شده و معلوم نیست در روزهای آینده تکلیف مالکیت سپیدرود چه خواهد شد. تمرینات سپیدرود هم که چندین روز تعطیل بود و سپیدرود در جام حذفی نیز نتوانست شرکت کند.

در این شرایط بحرانی، علی نظرمحمدی، سرمربی تیم سپیدرود تماسی با حسین هدایتی برقرار کرد و در این تماس، هدایتی وعده کمک مالی به سپیدرود را داد. قرار شده بود این کمک مالی در دو بخش به نظرمحمدی پرداخت شود که بخش اول آن امروز توسط هدایتی پرداخت شد و بخش دوم بعد از تعطیلات تاسوعا و عاشورا پرداخت خواهد شد.

علی نظرمحمدی درباره این ماجرا به فارس می‌گوید: وظیفه خودم می دانم از آقای هدایتی تقدیر و تشکر کنم و پیام تشکر بازیکنان و هواداران سپیدرود را نیز به ایشان برسانم. آقای هدایتی قصد نداشتند که کمک مالی ایشان به سپیدرود رسانه ای شود اما بدون کسب اجازه از آقای هدایتی دوست داشتم طرفداران پرشمار سپیدرود بدانند که چه کسی همراه و یار ما در روزهای سخت بوده. کار آقای هدایتی برای ما بسیار ارزشمند است و اینکه به خاطر علاقه و محبت شان چنین اقدامی کردند برای من و بازیکنان و همکارانم بسیار امید بخش بود و فهمیدیم که تنها نیستیم. طرفداران سپیدرود همیشه قدرشناس بوده اند و تردید ندارم که محبت آقای هدایتی همیشه در ذهن شان خواهد ماند.

نظرمحمدی در پایان گفت: امیدوارم در روزهای آینده برای سپیدرود تصمیمات خوبی بگیرند. اما به شدت نگرانم که تیم ما از ریتم خود خارج شود و مسائل مالی و مدیریتی تاثیر بد روی روند تیم بگذارد. سپیدرود پتانسیل بالایی دارد و به بازیکنانم افتخار می کنم که تا امروز با دست خالی برای نام سپیدرود و به احترام تماشاگران نتایجی در خور نام فوتبال رشت گرفته اند.

فارس


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها