مهندس کوچکی نژاد : لزوم اختصاص تسهیلات ویژه جهت تکمیل پروژه های ملی در گیلان/ تزریق اعتبارات قطره چکانی تکمیل پروژه ها را به همراه ندارد

دسته: سیاسی , نمایندگان رشت , نمایندگان گیلان
یکشنبه - ۵ دی ۱۳۹۵
مهندس کوچکی نژاد : لزوم اختصاص تسهیلات ویژه جهت تکمیل پروژه های ملی در گیلان/ تزریق اعتبارات قطره چکانی تکمیل پروژه ها را به همراه ندارد

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه دولت باید تسهیلات ویژه در اختیار تکمیل پروژه های ملی در گیلان بگذارد، گفت: تزریق اعتبارات قطره چکانی تکمیل پروژه ها را به همراه ندارد

کانال تلگرام شهر من رشت

به گزارش پامچال نیوز ، جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرگزاری بین المللیکاسپین از رشت با اشاره به سخنان استاندار گیلان مبنی بر اینکه  گیلان در بین استان های کشور سومین استان در بحث دریافت تسهیلات است، اظهار کرد: این جمله استاندارد باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد و بعد در مورد نقد یا پذیرش آن صحبت کرد.

وی با تأکید بر اینکه  هنوز پروژه های ملی در گیلان سرعت کندی دارند، تصریح کرد: متأسفانه هنوز شاهد سرعت دهی به پروژه های ملی در استان نیستیم.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به این نکته که دولت تدبیر و امید باید از منابع دولتی تسهیلات ویژه ای برای تکمیل این پروژه های ملی اختصاص دهد، اضافه کرد: از جمله این پروژه ها راه آهن قزوین_ رشت است.

کوچکی نژاد با بیان این نکته که پروژه ساماندهی سراوان هم از پروژه های مهم استان است، تصریح کرد: دولت از کانال سازمان محیط زیست باید نگاهی به رفع معضل تاریخی سراوان داشته باشد.

وی با تأکید براینکه  متأسفانه  تسهیلات قطره چکانی به زیر ساخت های استان تزریق می شود، اظهار کرد: دولت باید جهت رفع این معضلات از سیمای استان گیلان عزم خود را جزم کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها