مازندران از همه توان خود برای ارائه خدمات به مسافران استفاده می کند

دسته: اخبار استانها
شنبه - ۵ فروردین ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

مازندران از همه توان خود برای ارائه خدمات به مسافران استفاده می کند

به گزارش پامچال نیوز به نقل از خبرگزاری بین المللی کاسپین از ساری، حبیب حبیب زاده شنبه در بازدید از ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اعلام اینکه مازندران سال گذشته رتبه برتر را در خصوص ستاد اجرایی خدمات سفر کسب نمود، گفت: تمام مدیران اجرایی در خصوص رفاه حال مسافران و گردشگران تلاش بسیار دارند .

بازرس ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران ددر خصوص سفر به مازندران در این ایام، اظهارداشت: بازرسی از دستگاه های اجرایی خدمات رسان در ایام تعطیلات نوروز است.

حبیب زاده بیان کرد: باید با اقدامات عملی برای رفع مشکل مردم تلاش و برنامه ریزی کنیم.

وی با بیان اینکه مازندران با استان های دیگر کشور فرق می کند چرا که با مرکز کشور فاصله زیادی ندارد و جز پرترافیک ترین جاده کشور است، اذعان داشت:بر اساس آمار جمعیت رتبه حضور گردشگران را در استان ارزیابی می کنیم.

بازرس ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با تاکید بر اینکه سوخت، بیمارستان ها، مواد غذایی برای مسافران و برای هیئت بازرسی مهم است.

حبیب زاده با بیان اینکه مازندران همه فصل آن گردشگر دارد و بار شناور این استان در همه فصول است، اذعان داشت: بودجه ای که به استان و دستگاه اجرایی ارائه می دهند جاری است اما بودجه شناور گردشگری تا به امروز تزریق نشد.

وی خاطرنشان کرد: علارغم اینکه بودجه به استان اختصاص ندادند مازندران سال گذشته رتبه برتر کسب کرده است.

بازرس ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با بیان اینکه تمام سطح استان در حال ارائه خدمات به مسافران و گردشگران هستند، افزود: مازندران از همه توان خود برای ارائه خدمات به مسافران استفاده می کند.

حبیب زاده با اشاره به اینکه در ارائه خدمات از مسئولان اجرایی کشور انتظار داریم خدمات خوبی به این استان ارائه دهند، خاطرنشان کرد: تلاش داریم در سال ۹۶ گام های خوبی برداریم.

انتهای خبر/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها