لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای پیشرفت ماسال

دسته: اخبارگیلان
دوشنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

فرماندار ماسال بر لزوم استفاده از تمام ظرفیت‌ها در راستای ارتقای شهر ماسال تاکید کرد.

به گزارش پامچال نیوز به نقل از ایلنا از ماسال، محمود قاسم نژاد امروز در نشست با اعضای منتخب پنجمین دوره شورای‌شهر ماسال ضمن تبریک و آرزوی توفیق برای آنان، اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی صحیح کارهایی انجام شود که عموم مردم بتوانند از آن اقدامات بهره مند شوند.


وی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت بین اعضای شورا به دور از هر گونه  اختلاف و تقسیم‌بندی سیاسی، خاطرنشان کرد: ما نباید خود را از مشورت مردم بی‌نیاز بدانیم و از ظرفیت مشورت مردمی برای بهتر انجام شدن کارها به درستی بهره بگیریم زیرا افرادی که با مشورت کارها را انجام می‌دهند نزد مردم از جایگاه بالایی برخوردار خواهند بود.


فرماندار ماسال با اشاره  بر لزوم استفاده از نظرات نخبگان برای ارتقای سطح شهرداری ماسال بین سایر شهرهای استان گیلان افزود: باید در انتخاب شهردار سعی شود که مدیر کاربلد و مجربی انتخاب شود که بتواند مشکلات را به خوبی حل کند.

قاسم‌نژاد با بیان اینکه باید اختیارات لازم به شهردار منتخب برای ارتقای مدیریت‌شهری داده شود، تصریح کرد: باید به دور از هر گونه چالش و پرداختن به مسائل ریز و کوچک، زمینه بهبود امور و خدمات شهری فراهم شود.

وی با تاکید بر تاثیر انتخاب شهردار قوی در اجرای خدمات و آثار ماندگار در سطح شهر گفت: بهبود وضعیت ورودی شهر، ارتقای وضعیت پیاده‌روی شهری و توجه به فضای سبز از اولویت‌های شهر ماسال است که نیازمند توجه ویژه هستند.

فرماندار ماسال پیگیری اجرای پروژه سد لاستیکی را از دیگر اولویت‌های شهر ماسال عنوان کرد و افزود: در راستای زیباسازی شهر و معرفی فرهنگ مردم شهر از نمادهای فرهنگی و زیبا در سطح معابر و میادین شهری به خوبی استفاده شود. 


 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها