لاهوتی:برکناری آخوندی و واگذاری این وزارتخانه به سرپرست مشکلات عدیده ای را رقم می زند

دسته: خبرهای ویژه , نمایندگان گیلان , نماینده لنگرود
شنبه - ۲۰ آذر ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

به گزارش پامچال نیوز ، مهرداد بائوج لاهوتی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با بیان اینکه حادثه تصادف دو قطار در ایستگاه هفت خوان سمنان درپی خطای انسانی بوده است،گفت: استیضاح وزیر راه و شهرسازی در این رابطه چاره مشکل نیست.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه وزیرراه و شهرسازی دراسرع وقت در محل حادثه حاضر شده است،افزود: تمام اقدامات صورت گرفته از جمله درمان مجروحان با تاکید وزیر راه و شهرسازی بدون وقفه انجام شده است.

وی با بیان اینکه استیضاح وزیر راه و شهرسازی به تضمینی برای جلوگیری از تکرار حوادثی مانند هفت خوان منجر نخواهد شد، تصریح کرد: در شرایط فعلی باید با کمک به دولت به ویژه راه و شهرسازی معایب و ایرادات موجود در سیستم حمل و نقل ریلی را مرتفع کنیم.

بائوج لاهوتی با تاکید براینکه آخوندی از حادثه رخ داده بسیار متاثر است، افزود: با برکناری وی از وزارت راه و شهرسازی با توجه به روزهای پایانی عمر دولت یازدهم مشکلی حل نخواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه طبق بررسی های دقیق کارشناسانه انجام شده حادثه هفت خوان در نتیجه خطای انسانی محرز رخ داده است،تاکید کرد: با شنود مکالمات در آن روز خطای انسانی مشخص تر شده و باید درخصوص جلوگیری از تکرار چنین حوادثی به دنبال راه حل بهتری غیر از استیضاح باشیم.

وی ادامه داد:برکناری آخوندی،واگذاری این وزارتخانه به دست سرپرست،بلاتکلیفی های حاصل از این تصمیم و مدیریت ضعیف مشکلات عدیده تری را رقم خواهد زد.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:بهتر است نمایندگان با واقع بینی راهکار بهتری را برای جلوگیری از حوادثی مشابه هفت خوان درنظر بگیرند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها