عباسی : بیمارستان‌های رودسر و املش نیازمند تجهیز هستند

دسته: نمایندگان گیلان , نماینده رودسر و املش
چهارشنبه - ۷ مهر ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان‌های رودسر و املش نیازمند تجهیز هستند که باید در این زمینه توجه بیشتری شود.

به گزارش پامچال نیوز ، اسدالله عباسی عصر امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های عام المنفعه رودسر، بر لزوم توجه ویژه به مراکز درمانی شهرستان‌های رودسر و املش تاکید کرد و اظهار داشت: بیمارستان‌های رودسر و املش نیازمند تجهیز هستند که باید در این زمینه توجه بیشتری شود.

نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به آغاز به کار بخش آی سی یو بیمارستان شهید انصاری رودسر که از نیازهای جدی منطقه بود لزوم حضور یک جراح و متخصص مغز و اعصاب در این بیمارستان ضروری است.

استاندار گیلان نیز در این مراسم اعلام کرد: تلاش کردیم تا سایت نفتی سردار جنگل در رودسر ساخته شود و در این زمینه با رایزنی‌های صورت گرفته با وزیر نفت کار ساخت این سایت انجام می‌شود.

محمدعلی نجفی همچنین به ساخت ۲۳۴ مدرسه با زیربنای ۱۱۷ هزار مترمربع و با اعتبار ۹۵۰ میلیارد ریال طی سه سال گذشته در استان خبر داد و گفت: در بحث گرمایشی مدارس نیز ۲۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

وی طرح تحول نظام سلامت را از اقدامات بسیار خوب و مهم دولت یازدهم خواند و افزود: کاهش چشمگیر هزینه‌های بیماران در بیمارستان‌ها از ثمرات این طرح بزرگ است به‌طوری‌که امروز در بیمه‌های شهری ۶ تا ۷ درصد و در بیمه‌های روستایی ۳ درصد هزینه‌ها توسط بیماران پرداخت می‌شود.

استاندار گیلان حضور خیرین و مشارکت آنها در انجام پروژه‌های عام المنفعه را اقدامی خوب و ارزشمند خواند و افزود: بی‌تردید خدمت بی‌منت خیرین در جامعه ثمرات ارزشمندی را در پی دارد.

به گزارش پامچال نیوز ،  با حضور استاندار گیلان و جمعی از مسئولان استان و شهرستان، ۱۰ پروژه عام المنفعه با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال در شهرستان رودسر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

این پروژه‌ها شامل بخش ۸ تخت خوابه آی سی یو بیمارستان شهید انصاری رودسر، ساخت یک سالن ورزشی با زیر بنای ۴۵۰ متر مربع با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال، ساخت یک دهنه پل، آسفالت راه روستایی به‌طول ۲ هزار متر مربع، تقویت شبکه برق، ساخت یک واحد آموزشی سه کلاسه در زمینی به مساحت ۳۰۵ متر مربع با اعتبار ۸۲۰ میلیون ریال بود.

تسنیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها