سپاه نشان داد هرکس امنیت رابه هم بریزد تنبیه…

دسته: سیاسی
دوشنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

به گزارش پامچال نیوز به نقل از شهدای ایران ، احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در دیرالزور سوریه، گفت: این اقدام بسیار شجاعانه و غیرتمندانه‌ سپاه، در دفاع از غرور ملت ایران و مبارزه با تروریست‌ها بود.

وی افزود: حمله موشکی سپاه به مواضع داعش و تروریست‌ها نشان داد که جمهوری اسلامی ایران و سپاه برای مبارزه با تروریست‌ها منتظر تصمیم هیچ نهاد بین‌المللی نمی‌ماند و اگر اراده کند در هر جای دنیا با تروریست‌‌ها مقابله و مبارزه می‌کند.

نماینده مردم قم در مجلس با تأکید بر اینکه “سپاه در هدف قرار دادن مواضع داعش در سوریه شجاعانه نشان داد که تهران مانند پاریس و لندن و امثال آنها نیست و ما با آنها مقابله می‌کنیم و تروریست‌‌ها باید این را بدانند”، اظهار داشت: این اقدام نشان داد که تهران مرکز امنی است که هر کسی امنیت پایتخت جمهوری اسلامی ایران را به هم بریزد، به اشد مجازات می‌رسد و تنبیه می‌شود.

امیرآبادی پیام اقدام سپاه در هدف قرار دادن مواضع داعش و تروریست‌‌ها را حاوی پیام روشنی برای حامیان تروریسم در منطقه دانست و گفت: این پیام را خیلی از کشورهای منطقه که حامی تروریسم هستند و آنهایی که از کشورهای فرامنطقه‌ای در منطقه حضور دارند و به‌نوعی از تروریست‌ها حمایت می‌کنند و به‌ظاهر فقط ادای مبارزه با تروریسم را در می‌آورند، باید درک کنند و درس عبرت بگیرند.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران نشان داد که بالاخره در راستای مبارزه با تروریسم، اقدام می‌کند و منتظر تصمیم هیچ نهاد بین‌المللی نیست؛ ما نباید هیچ‌گونه مماشاتی در مبارزه با تروریست‌‌ها و حامیان آنها داشته باشیم و این‌گونه اقدامات باید ادامه یابد.

عضو هیئت رئیسه مجلس اضافه کرد: در هر لحظه و هر زمانی که امنیت ملت ایران به خطر بیفتد، باید سپاه و نیروهای مسلح ما اقدام لازم را به عمل بیاورند و مجلس شورای اسلامی نیز از این اقدام اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمایت می‌کند.

امیرآبادی با بیان اینکه نمایندگان ملت از این اقدام سپاه تشکر می‌کنند، گفت: در هر صورت مرکز قانون‌گذاری جمهوری اسلامی ایران مورد هجوم تروریست‌‌ها قرار گرفت و لازم بود که نیروهای مسلح یک پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای تروریست‌ها داشته باشند و این کاری که سپاه انجام داد از این قبیل بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به‌محض اینکه جلسات علنی مجلس آغاز شود، بیانیه‌ای را تنظیم می‌کنیم و به امضای نمایندگان خواهیم رساند، نمایندگان مجلس نیز از این اقدام سپاه حمایت می‌کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها