رشت ، میزبان پنجمین کنفرانس ملی انرژِهای تجدید پذیر

دسته: اخبارگیلان
شنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

گیلان

بررسی آخرین یافته های محققان و فراهم آوری زمینه های جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در صنعت برق از مهم ترین اهداف برگزاری این کنفرانس است

رشت میزبان پنجمین کنفرانس ملی انرژِهای تجدید پذیر” alt=”رشت میزبان پنجمین کنفرانس ملی انرژِهای تجدید پذیر” align=”left” width=”300″ height=”250″/>پنجمین کنفرانس ملی انرژی های تجدید پذیر به میزبانی رشت برگزار شد . 
به گزارش پامچال نیوز به نقل از اخبار استانهای خبرگزاری صدا و سیما ، دبیرعلمی پنجمین کنفرانس ملی انرژِی های تجدید پذیر و تولید پراکنده امروز با بیان اینکه بیش از۲۰۰ مقاله علمی و پژوهشی به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شد گفت : ۱۴۰ مقاله در ۲ روز برگزاری کنفرانس که در دانشگاه گیلان برگزار شده است ارائه می شود. 

آقای تفرشی افزود : بیش از ۳۰۰ نفر از کارشناسان ، محققان و پژوهشگران داخلی و خارجی در پنجمین کنفرانس ملی انرژِی های تجدید پذیر و تولید پراکنده حضور دارند.

وی بررسی آخرین یافته های محققان و فراهم آوری زمینه های جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در صنعت برق را از مهم ترین اهداف برگزاری این کنفرانس دانست.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان هم به ظرفیت های صنعت برق استان اشاره کرد و گفت : بستر برای سرمایه گذاران خارجی و داخلی کشور در گیلان فراهم است.

 آقای بلبل آبادی انرژی های بادی و خورشیدی و همچنین امکان تولید برق از زباله را بهترین پتانسیل برای سرمایه گذاران بخش خصوصی در گیلان در صنعت برق اعلام کرد. 

وی همچنین از انعقاد قرارداد با چند شرکت خصوصی برای تولید ۵۰۰ مگاوات برق در گیلان خبرداد و گفت : هم اکنون پروانه تولید ۲۵۰ مگاوات برق برای بخش خصوصی صادر شده و برای تولید۲۵۰ مگاوات دیگرهم بزودی پروانه تولید صادر می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها