رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان: مطالبات چایکاران تا پایان امسال پرداخت می‌شود

دسته: خبرهای ویژه , نمایندگان گیلان , نماینده رودسر و املش
جمعه - ۱۷ دی ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه مطالبات چایکاران تا پایان امسال پرداخت می‌شود گفت: امسال ظرفیت تولید چای ما به گونه‌ای بود که از واردات چای کم کردیم و صادرات را افزایش دادیم.

به گزارشپامچال نیوز اسدالله عباسی صبح امروز در جلسه مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استانداری گیلان در رشت اظهار داشت: ظرفیت کشاورزی گیلان بسیار بالا است.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه مطالبات چایکاران عزیز تا پایان امسال پرداخت می‌شود اعلام کرد: امسال ظرفیت تولید چای ما به گونه‌ای بود که از واردات چای کم کردیم و صادرات را افزایش دادیم.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در گیلان با کمبود صید روبه‌رو هستیم افزود: برای برطرف کردن این کمبود از طرح ماهی در قفس استفاده می‌کنیم و کسانی که این طرح را انجام دهند تشویق کرده و از آنها حمایت می‌کنیم.

عباسی خاطرنشان کرد: باید در اکتشاف نفت و گاز در دریای خرز عجله کنیم زیرا اکنون که اندکی تحریم‌ها برداشته شده است می‌توانیم از شرکت‌های خارجی برای اکتشاف و استخراج نفت و گاز کمک بگیریم.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی کمک بزرگی به اقتصاد است افزود: با کمک اقتصاد مقاومتی و ایمان به داشته‌های خود می‌توانیم  به بودجه کشور کمک کنیم و انتظار داریم دولت به ما کمک کند تا به موفقیت برسیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها