دکتر قربانی در نطق میان دستور: بی اعتمادی ملت ایران به آمریکا بر پایه عقلانیت است

دسته: خبرهای ویژه , سیاسی , نمایندگان گیلان , نماینده آستانه اشرفیه
یکشنبه - ۱۴ آذر ۱۳۹۵
دکتر قربانی در نطق میان دستور: بی اعتمادی ملت ایران به آمریکا بر پایه عقلانیت است

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه بی اعتمادی ملت ایران به آمریکا بر پایه عقلانیت است،گفت:هرگونه نقض برجام را با قاطعیت پاسخ می دهیم.

کانال تلگرام شهر من رشت

به گزارش  پامچال نیوز به نقل از خبرگزاری خانه ملت؛محمدحسین قربانی در نشست علنی امروز ( یک شنبه، ۱۴ آذرماه ) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور  با تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول، با بیان اینکه زندگی و مرگ شهیدان مایه اعتلای جمهوری اسلامی شده است،گفت: به جهت اولین نطق خود در مجلس از مردم ولایتمدار حوزه انتخابیه که یکبار دیگر به اینجانب اعتماد کرده و مسئولیت سنگین خدمت گذاری را بر دوشم گذاشتند تشکر می کنم.

امروز منطقه گرفتار وحشیانه ترین خشونت ها و مخرب ترین سیاست ها قرار گرفته است

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، از دولت برای ارائه لایحه بودجه سال ۹۶ در زمان قانونی با وجود تمامی مشکلات و فضاهای موجود به مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.

وی با بیان اینکه امروزه خشونت در منطقه خاورمیانه حیرت آور است،افزود: این منطقه گرفتار وحشیانه ترین خشونت ها و مخرب ترین سیاست ها قرار گرفته است که این موضوع از بی لیاقتی و بی تدبیری بسیاری از حکام دست نشانده و بی لیاقت کشورهای منطقه است.

این نماینده مردم درمجلس دهم،با یادآوری تمدید قانون داماتو،گفت:اخیرا کنگره آمریکا را ملاحظه می کنیم که درکمال جهالت با حرکتهای کودکانه و ابلهانه،به دور از واقعیت ها و برخلاف تعهدات خودشان تمدید تحریم کشور بزرگ ایران را در دستورکار قرار داده و با عمق کینه و دشمنی سنای آمریکا و حتی بدون یک رای مخالف آن را تصویب می کند.

قربانی ادامه داد:بنده به عنوان یک عضو پارلمان ایران اسلامی به کنگره و سنای آمریکا اعلام می کنم؛این دشمنی شما هیچ خللی در اراده ملت بزرگ ایران که با عزمی راسخ در جهت پیمودن راه صحیح مادی و معنوی کشور است،بوجود نمی آورد.

هرگونه نقض برجام از سوی آمریکا را با قاطعیت پاسخ می دهیم

نماینده مردم آستانه اشرفیه درمجلس شورای اسلامی،افزود: در این جا با قاطعیت به نظام سلطه آمریکا اعلام می کنم؛ ملت ایران به شما بی اعتماد است و این بی اعتمادی ناشی از عقلانیت است و با شفافیت اعلام می کنم همانگونه که به تعهدات خود در برجام متعهد هستیم هرگونه نقض برجام از سوی آمریکا را با قاطعیت پاسخ می دهیم.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی،با تشکر از حضور بی بدیل مردم در راهپیمایی با شکوه اربعین با بیان اینکه راهپیمایی عظیم و باشکوه اربعین یک پدیده عظیم تاریخی الهی بود، یادآور شد: این پدیده ثابت کرد این راه عشق همراه با بصیرت است در همین راستا از تمامی کسانی که در ایجاد امنیت برای زائرین همت گماشتند تشکر می کنم.

وی افزود:  از مجلس شورای اسلامی و همچنین همکاران محترم به جهت ارائه طرح تغییر قانون مبارزه با قاچاق مواد مخدر تشکر می کنم؛معتقد هستم در این رابطه قانون باید جامع،مانع و کامل باشد؛زیرا بعد از گذشت ۳۷ از انقلاب علیرغم تمامی تلاش ها و وجود قانون نتوانستیم در این رابطه به چشم انداز مناسب دست یابیم و این به معنای توقف مبارزه با قاچاق مواد مخدر نیست ؛بلکه نیاز است قانون مبارزه با مواد مخدر اصلاح و تغییر یابد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با یادآوری اینکه ۹۳ درصد اعدام ها در کشور در ارتباط با مواد مخدر است، تصریح کرد: سالانه بالغ بر هزار میلیارد تومان هزینه مواد مخدر می شود؛ امروزه برای توجه به تولید، ایجاد اشتغال،برخورد قاطع با قاچاقچیان عمده، از بین بردن اجناس قاچاق و مدیریت مرزها را باید در دستور کار قرار داد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها