دلخوش مطرح کرد: جلای وطن ورزشکاران به دلیل برخوردهای سلیقه‌ای برخی مدیران و بی‌مهری مسئولان

دسته: نمایندگان گیلان , نماینده صومعه سرا , ورزشی
دوشنبه - ۱۰ آبان ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

نایب رییس فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اینکه برخوردهای سلیقه‌ای برخی از مدیران در حوزه ورزش زمینه دلسردی ورزشکاران و قهرمانان را ایجاد می‌کند، گفت: قهرمانان ورزشی سرمایه‌های کشور محسوب می‌شوند و نباید با بی‌مهری مواجه شوند.

جلای وطن ورزشکاران به دلیل برخوردهای سلیقه‌ای برخی مدیران و بی‌مهری مسئولان

به گزارش پامچال نیوز به نثل از خانه ملت، کاظم دلخوش با اشاره به مهاجرت برخی از ورزشکاران و قهرمانان و حضور در تیم های ملی سایر کشورهای دنیا، گفت: هزینه‌های بسیاری در داخل کشور برای پرورش ورزشکاران و دستیابی آنها به رتبه‌های برتر و کسب مدال در میادین بین‌المللی می‌شود ولی متاسفانه برخی از این افراد به دلایل مختلف از کشور خارج می‌شوند که آسیب بزرگی برای کشور به‌حساب می‌آید.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان باید تلاش کنند ورزشکاران جایگاه واقعی یک قهرمان را کسب کنند، اظهار کرد: نباید ورزشکاران و قهرمانان با بی‌مهری مواجه شوند زیرا این افراد سرمایه‌های عرصه ورزش حرفه‌ای کشور محسوب می‌شوند.

وی ضمن تاکید بر اینکه باید بودجه مناسبی برای عرصه ورزش در نظر گرفته شود تا بتوان با فراهم کردن زیرساخت‌ها، امکانات مناسبی برای قهرمانان تیم های ملی ارائه کرد، ادامه داد: متاسفانه برخی از ورزشکاران دغدغه های مختلفی مانند تامین امور مالی و غیره دارند که باید به رفع آنها توجه شود.

دلخوش اباتری با اشاره به اینکه متاسفانه مسابقات بین‌المللی نیز از دیگر عوامل مهاجرت برخی از ورزشکاران و قهرمانان است، تصریح کرد: درسال های اخیر برخی از افراد همراه با تیم‌های ملی به خارج از کشور سفر کردند ولی در بازگشت همراه تیم به ایران نیامدند که عوامل خارج از کشور در این خصوص تاثیرگذار است؛ البته برخی از این چهره‌ها بعد مدتی پشیمان شده و به کشور بازگشتند.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخوردهای سلیقه‌ای برخی از مدیران در حوزه ورزش زمینه دلسردی ورزشکاران و قهرمانان را ایجاد می‌کند، خاطرنشان کرد: جوانان روحیه‌ای مقاوم و تلاشگر دارند؛ از این رو باید با تربیت و پرورش صحیح موجب رشد بیشتر آنها در عرصه‌های مختلف شد و نباید با اعمال نظرهای شخصی در اموری همچون ورزش زمینه ناامیدی را برایشان ایجاد کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها