دستگیری ۳ قاچاقچی در عوارضی تهران – قم

دسته: اجتماعی
دوشنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

در این عملیات سه قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از خودرو ۷۳ کیلو و ۷۹۳ گرم تریاک که در ۲۳۴ بطری کوچک به طرز ماهرانه ای در قسمت در عقبی اتوبوس جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری سه قاچاقچی و کشف ۷۳ کیلو و ۷۹۳ گرم تریاک که در ۲۳۴ بطری کوچک به طرز ماهرانه‌ای در یک اتوبوس جاسازی شده بود، خبر داد.

سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق مواد مخدر توسط فردی به نام “ج” از استان های شرقی و جنوبی کشور به تهران، شناسایی و دستگیری متهم و همدستانش در دستور کار مأموران معاونت عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات انجام شده در این خصوص مشخص شد که متهم اصلی با همکاری فردی دیگر در صدد انتقال محموله مواد مخدر با یک دستگاه اتوبوس به تهران است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، با اشاره به اعزام چند تیم عملیاتی به محورهای مواصلاتی منتهی به تهران عنوان داشت: پس از ساعات ها تعقیب و مراقبت و کنترل نامحسوس خودروهای عبوری، در نهایت خودروی اتوبوس مذکور در عوارضی تهران – قم مشاهده و متوقف شد.

وی افزود: در این عملیات سه قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از خودرو ۷۳ کیلو و ۷۹۳ گرم تریاک که در ۲۳۴ بطری کوچک به طرز ماهرانه ای در قسمت در عقبی اتوبوس جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها