درخواست ناجا از دستگاه دیپلماسی برای پیگیری حادثه میرجاوه/ ادای احترام ناجا به شهدای مرزبانی

دسته: اخبار استانها
جمعه - ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

سخنگوی نیروی انتظامی ضمن ادای احترام به شهدای مرزبانی ناجا، گفت: بی شک مسئولیت این دست حوادث بر عهده دولت پاکستان است و قطعا پلیس تا تعیین تکلیف این وضعیت، موضوع را پیگیری می نماید و از دستگاه دیپلماسی کشورمان نیز خواهان پیگیری جدی این موضوع هستیم.

به گزارش پامچال نیوز به نقل از خبرگزاری موج، سردار ‘سعید منتظرالمهدی’ اظهارداشت: در پی حمله ناجوانمردانه شماری از تروریست ها که هماره مترصد ضربه زدن و ناامن کردن کشور عزیزمان ایران هستند، متأسفانه در روز گذشته از داخل خاک پاکستان اقدام به آتش به سمت مرزبانان غیرتمند هنگ مرزی میرجاوه شد که تعداد ۹ تن از مردان مرد و حارثان و حافظان مرزهای کشورمان به شهادت رسیدند.

وی افزود: بی شک مسئولیت این دست حوادث بر عهده دولت پاکستان است و قطعا پلیس تا تعیین تکلیف این وضعیت موضوع را پیگیری می نماید و از دستگاه دیپلماسی کشورمان نیز خواهان پیگیری جدی این موضوع هستیم.

سخنگوی نیروی انتظامی ادامه داد: ساعاتی پس از این اتفاق، فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در منطقه حاضر و طی جلساتی با طرف پاکستانی ضمن اعلام مراتب اعتراض خود، آنها را مسئول این ناامنی دانسته و خواهان پیگیری این موضوع شد.

سردار منتظرالمهدی در خاتمه گفت: اینجانب به نمایندگی از سازمان بزرگ نیروی انتظامی، ادای احترام می کنم به روح بلند و ملکوتی مردان غیرتمند و جان برکف مرزبان نیروی انتظامی که تا پای جان از وجب به وجب خاک ایران سرافرازمان، محافظت می نمایند و همچنین برای خانواده آن عزیزان طلب صبر و شکیبایی از درگاه ایزد منان دارم.

تروریست های وابسته به گروهک تروریستی چهارشنبه شب در اقدامی کور با تیراندازی از داخل خاک پاکستان ۹ نفر از مرزبانان جمهوری اسلامی ایران شامل سه نفر درجه دار و ۶ سرباز وظیفه را در منطقه مرزی میرجاوه به شهادت رسانده و به داخل خاک پاکستان متواری شدند.

میرجاوه در ۷۵ کیلومتری شرق زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان قرار دارد.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها
Ali این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰:۳۰ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

هردفعه همینو میگید ولی بازم کاری نمیکنیدتاالان صدها بار اشرارازداخل خاک پاکستان اقدام به عملیات علیه بچه های مرزبانی ما کردند و لی هر دفعه تنها کاری که مامیکنیم اینه که پاکستانو مسئول این خرابکاریها میدونیم کاری که هیچ نفعی نداره .خدالعنت کنه پاکستانوال سعودو جیش الظلمو