“خواستگار” قاتل در اسلام آبادغرب دستگیر شد

دسته: اجتماعی
جمعه - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب از دستگیری قاتل فراری که روز گذشته (۱۳ اردیبهشت) به یک دختر جوان و مادرش شلیک و هردو را به قتل رسانده بود، در کمتر از ۳۰ دقیقه خبر داد.

به گزارش پامچال نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ بهروز سرتیپ‌نیا اظهار کرد: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ شهرستان مبنی بر وقوع یک مورد تیراندازی در یکی از خیابانهای شهر و قتل دو نفر، بلافاصله عوامل انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به این‌که مادر ۴۰ ساله و دختر ۲۲ ساله وی در این حادثه به قتل رسیده‌اند، افزود: با تلاش‌های صورت گرفته و کار اطلاعاتی و تحقیقات به عمل آمده از اهالی محل، عامل تیراندازی که یک جوان ۲۷ ساله بود در کمتر از ۳۰ دقیقه شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد.

سرتیپ‌نیا خاطرنشان کرد: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که قاتل خواستگار مقتول بوده که به علت مخالفت‌های دختر و خانواده او، تصمیم به قتل وی می‌گیرد.

وی افزود: این متهم دارای سابقه ضرب و جرح عمدی با چاقو نیز بوده که پس از دستگیری و اقرار به بزه انتسابی، در این خصوص پرونده تشکیل و به مقام قضایی ارسال شد.

وی عنوان کرد: انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب با اقتدار تمام با افرادی که اقدام به ایجاد ناامنی و رعب و وحشت در شهرستان کنند، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

اخبار روز ، پامچال نیوز


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها
حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۵:۴۹ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

انشالله منتظر به دار آویخته شدن این قاتل حیوان در مرکز شهرستان اسلام آبادغرب هستیم