خانواده شهید مفتح هم حمایت از روحانی را تکذیب کرد

دسته: انتخابات
دوشنبه - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

پس از انتشار یک لیست بلند از حمایت خانواده سرداران شهید دوران دفاع مقدس از حسن روحانی، خانواده این شهدا در حال تکذیب هرگونه حمایت از حسن روحانی هستند.

به گزارش پامچال نیوز به نقل از «تابناک»، شب گذشته در اولین اقدام، محمدمهدی همت فرزند سردار شهید همت با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با قرار دادن تصویری از پست یکی از کانال‌های تلگرامی حامی روحانی که نام خانواده شهید همت را در ردیف نخست حامیان روحانی ثبت کرده بود، نوشت: بنده به ایشان رای هم نمی‌دهم، چه برسد که حمایت کنم. بهتر است از اسم شهدا و خانواده‌های آنها سوء استفاده نگردد.

محمدمهدی همت در پایان پست اعتراضی خود درباره سوءاستفاده از نام شهدا و خانواده شهدا در تبلیغات انتخاباتی روحانی، ذیل یک هشتگ نوشته است: #رای_من_روحانی_نیست.

پس از خانواده شهید همت، علی کشوری فرزند شهید خلبان احمد کشوری که نام خانواده ایشان نیز در این لیست درج شده بود، هرگونه حمایت از حسن روحانی در انتخابات پیش رو را تکذیب کرد.

حالا پس از تکذیب این دو خانواده شهید، دکتر محمدصادق مفتح در گفت‌وگو با تسنیم، متن بیانیه‌ تکذیب این ادعا را اعلام کرد، متن بیانیه به شرح زیر است:

خانواده آیت‌الله دکتر شهید مفتح خبر منتشر شده در مورد حمایت این خانواده از کاندیداتوری جناب دکتر روحانی را تکذیب می‌نماید.

خانواده شهید مفتح امت حزب‌الله را  به شرکت پرشور در انتخابات ریاست‌جمهوری که براساس رهنمودها و تاکیدات مقام معظم رهبری بوده و به عنوان تکیلف شرعی و میهنی است، تاکید می‌کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها
ش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۴:۴۳ ق٫ظ پاسخ به دیدگاه

هر کی اینکار میکنه هدفش صرفاً تخریب روحانیه وگرنه هر آدم کمی مطلع هم میدونه که خانواده های محترم شهید همت و کشوری متمایل به هیچکدام از گروههای سیاسی نیستند و خانواده محترم دکتر مفتح هم که مدیران احمدی نژاد بوده اند و تکلیفشان روشن است. این بازیها کهنه شده اگرچه تو کشور ما هنوز مورد علاقه عتیقه هاست