حمله موشکی هشدار جدی به حامیان تروریست‌ها است

دسته: مجلس
دوشنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای ضمن حمایت قاطع از عملیات موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها در سوریه تأکید کرد که این اقدام هشداری جدی به تروریست‌ها و حامیانش خواهد بود و این پیام را به کنگره آمریکا دارد که هیچگونه ارزشی برای طرح‌های تحریم جدید آمریکا قائل نیستیم.

به گزارش پامچال نیوز به نقل از ایسنا، بیانیه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها در استان دیرالزور در سوریه به شرح زیر است:

«بسم الله قاصم الجبارین

خداوند متعال را شکرگذاریم که یک بار دیگر با دستان توانمند فرزندان غیور و انقلاب این ملت بزرگ نیروهای متخصص هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقتدار نظامی این ملت در انظار جهانیان و در مقابله با پدیده شوم تروریسم به نمایش گذاشته شد.

بدون تردید با این اقدام به هنگام و هوشمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، که هدیه ارزشمندی به خانواده‌های معظم شهدای حادثه تروریستی اخیر و همه ملت بزرگ ایران بود. جمهوری اسلامی ایران مرحله جدید و بسیار مهمی را در مقابله با تروریست‌های مورد حمایت آمریکا و هم‌پیمانان منطقه‌ای این کشور آغاز کرد. پیام آشکار این اقدام اضافه بر ضربه مهلکی که بر بدنه شجره خبیقه داعش و دیگر گروهک‌های تروریستی، در مرکز آنها در خاک سوریه دیرالزور وارد شد هدشار جدی به حامیان تروریست‌ها بود که هرگونه طراحی و توطئه آنها از این به بعد اضافه بر اینکه در داخل کشور قدرتمندانه سرکوب خواهد شد در صدها کیلومتر دورتر از خاک ایران اسلامی سرکوب خواهد گردید.

پیام دیگر این اقدام ارزشمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به کنگره آمریکا بود که ما هیچگونه ارزشی برای این مصوبات ضدایرانی کنگره قائل نیستیم و در کنار پاسخ قاطع مجلس شورای اسلامی به کنگره آمریکا که ان‌شاءالله بعد از تعطیلات مجلس با ارائه طرح مقابله با اقدامات آمریکا انجام خواهد شد هیچگونه فشاری از طرف آمریکا و طرح‌های تحریم‌های جدید که نقض آشکار برجام نیز هست خللی در اراده فولادین نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت بزرگ در بالا بردن توان بازدارندگی حملات احتمالی دشمن نخواهد گذشت و امروز بخش کوچکی از این توانمندی از توان گسترده مقابله با این توطئه‌ها به نمایش گذاشته شد.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر فراوان از این اقدام انقلابی حمایت قاطعانه و گسترده خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همه نیروهای مسلح، امنیتی و اطلاعاتی اعلام می‌نماید.»

اخبار روز ، پامچال نیوز


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها