حسن روحانی سه شنبه به مازندران سفر می کند/برخی از این افراد، وعده های دروغ می دهند

دسته: اخبار استانها
جمعه - ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

به گزارش پامچال نیوز به نقل از ایلنا: مهدی احمدی فولادی در نشست شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان مازندران که با حضور علی نجفی نماینده مردم بابل و علی اصغر یوسف نژاد نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس برگزار شد، اظهار کرد: مجلس و بزرگان کشور باید جلوی حرکت های ناجوانمردانه برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را بگیرند.

رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان مازندران گفت: برخی از این افراد، وعده های دروغ می دهند که با واکنش هایی از جمله واکنش رئیس مجلس و برخی نمایندگان سابق مجلس همراه بوده است.

نماینده مردم بابل در مجلس هم در این نشست اظهار کرد: ستاد نمایندگان مجلس حامی روحانی در تهران فعال است و در بیانیه ای تحلیلی به بخشی از مسائل پوپولیستی که از سوی برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دامن زده می شود پاسخ می دهیم.

علی نجفی افزود: تحولات سیاسی و اجتماعی ایران به ویژه در سال های اخیر بسیار متغیر و سیال است و امروز در ایام انتخابات، روزانه و ساعتی باید این تحولات را رصد کرد.

وی گفت: سه شنبه هفته آینده روحانی به مازندران سفر می کند.

هم چنین نائب رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان مازندران هم در سخنانی یادآور شد: باید با گرم کردن تنور انتخابات، زمینه مشارکت گسترده تر مردم را فراهم کنیم.

اکبر بهمنش با تاکید بر رعایت اخلاق در تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: برخی به جای بیان عملکرد خود، می خواهند با تخریب حریف، به آرای مردمی دست یابند و البته مردم ما هوشیار هستند و مسائلی از این دست را تشخیص می دهند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها
رحمان محمدی اصل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲:۳۶ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

آقای جهانگیری و آقای روحانی ، ملت مظلوم و ستم دیده ایران با اعتماد به لباس پیامبر و شعار دروغین مبارزه با فساد و گرانی و ایجاد اشتغال در سال 92 به شما رأی دادند ولی نه اشتغالی ایجاد شد و نه با فساد و گرانی مبارزه شد بلکه علاوه بر تورم ، رکود نیز به مشکلات کشور افزون گشته و ارقام فسادهای مالی بزرگتر و آمار فساد بیشتر شد ، و آنچه بیش از هر چیز دیگر مهم بوده و ملت باید بداند این است اگر در اثر بی توجهی دولت گذشته فسادی روی داده در دولت شما ضمن اینکه همین سوء جریان ادامه داشته و فسادهای های متعددی بروز کرد، عده ای دسترنج معلمان دلسوز را از صندوق ذخیره فرهنگیان به یغما بردند ، نمایندگان مجلس جهت شفاف سازی ابعاد پشت پرده وزیر آموزش و پرورش را استیضاح نمود ولی وزیر برای فرار از پاسخ گویی استعفاء داد و شما با استعفای ایشان موافقت نمودید تا برای همیشه اسرار پشت پرده فساد صندوق ذخیره فرهنگیان سر به مهر بماند و مهمتر از آن ، بزرگترین اختلاس تاریخ نظام بانکی کشور به مبلغ 13271 میلیارد تومان که مفسدان با ( صدور670 فقره چک بلامحل جمعاً به مبلغ 12700 میلیارد تومان وجه نقد را به همراه تعدادی ضمانت نامه های بانکی بدون پشتوانه به مبلغ 571 میلیارد تومان را ) تنها از بانک تجارت شعبه تختی کرمان اختلاس نموده ) و دولت شما در پشت پرده و در بانک مرکزی با بانک تجارت حل و فصل و به 70 میلیارد کاهش داده و سپس از طریق بانک مرکزی و از محل منابع ملی بیش از 9 هزار میلیارد از پول بی صاحب بیت المال مسلمین را بدون سود و بدون کارمزد به همین گروه مفسد پرداخت نموده و هنوز مقادیر عمده این مبالغ دست مفسدان می باشد با این حال شما با فرافکنی و با ریختن اشک تمساح در جلوی دوربین صدا و سیما ، ملت را ارعاب و می خواهید خود و هم حزبی های خویش را دلسوز به ملت نشان داده و بقیه را خائن و بی کفایت معرفی می کنید ؟ در حالیکه دلسوز تر از شما هستند ؟ مگر نقش هم حزبی های خود را دربروز فتنه 88 فراموش کرده اید که همسو با دشمنان ، نظم عمومی کشور را برهم زدند ؟ چطور جرأت می کنید از طریق دوربین رسانۀ ملی عوامل فتنه را بطور غیر واقعی تعریف و تمجید کرده و دلسوز به ملت معرفی کنید ؟ مگر خیال می کنید ملت مظلوم ایران این همه ظلم و خیانت را فراموش کرده اند ، آقای روحانی و آقای جهانگیری ، اگر شما دلسوز به ملت بودید در دورانی که دولت با بیش از 50 هزار میلیارد تومان کسری بودجه مواجه بود و با اینکه شاهد بودید عده کثیری از ملت مظلوم ایران حتی به نان شب خویش هم محتاج اند به مدیران خود حقوق های نجومی پرداخت نمی کردید ، اگر شما دلسوز به ملت و کشور بودید در حالیکه فرزندان این ملت برای دریافت وام ناچیز ازدواج در جلوی بانکها صف کشیده اند پول بی صاحب بیت المال را که در دست دولت امانت است بدون سود و بدون کارمزد به مفسدان بانک تجارت کرمان پرداخت نمی کردید؟ رحمان محمدی اصل شماره تماس 09149303937