جهاد تا نابودی کامل غده سرطانی اسرائیل ادامه خواهد داشت

دسته: اخبارگیلان
دوشنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

گروه اجتماعی: حجت الاسلام اشجری با بیان اینکه تنها راه ‌حل مسئله فلسطین به باور رهبر انقلاب و همه دلسوزان نظام مقاومت و مبارزه است، یادآور شد: جهاد تا نابودی و محو کامل رژیم غاصب و غده سرطانی اسرائیل ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، اظهار کرد: امام خمینی(ره) از آغازین روزهای نهضت اسلامی و اوان مبارزات مردم انقلابی ایران همواره از رژیم منفور و منحوس اسرائیل به ‌عنوان بزرگترین دشمن اسلام و مسلمانان جهان یاد می‌کرد.

وی با اشاره به افشای روابط پنهان شاه با سران استکباری رژیم اشغالگر قدس و حکومت پهلوی از این رژیم در سلسله سخنرانی‌های روشنگرانه امام خمینی(ره)، افزود: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با پیروزی انقلاب اسلامی در اولین اقدام با تکیه بر آرمان ضداستکباری انقلاب اسلامی هرگونه رابطه با حکومت جعلی و نامشروع اسرائیل را قطع کرد و حمایت همه‌جانبه ایران را از انتفاضه اعلام و بر احقاق حقوق تضییع ‌شده مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: مواضع مقتدرانه معمار کبیر انقلاب اسلامی اگرچه سبب خشم استکبار جهانی به‌ ویژه حامیان اصلی صهیونیسم، آمریکا و انگلیس شد لکن بارقه امید را در دل مسلمانان جهان تاباند و به مبارزات ضداسرائیلی شاکله اسلامی بخشید و مقاومت اسلامی را احیا کرد.

حجت الاسلام اشجری «روز جهانی قدس» و مسئله فلسطین و آزادسازی قدس شریف را به عنوان آرمان والای انقلاب اسلامی و دغدغه اول امت اسلام دانست و گفت: امام خمینی(ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به روز جهانی قدس»می خواست تا مسلمانان جهان هر سال در یک روز واحد با مشت‌های گره‌ زده و فریاد «مرگ بر اسرائیل»، پایه‌های سست حکومت ظالم و غاصب اسرائیل را که با جنایت علیه مردم مظلوم فلسطین بر خون پاک مردان، زنان و کودکان بی‌دفاع این سرزمین بنا نهاده شده است به لرزه درآوردند تا وعده الهی تحقق یابد و سرنوشت مسلمانان به دست خویش رقم خورده و نوید آزادی قبله نخست مسلمانان به نابودی رژیم نامشروع اسرائیل انجامد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان تدبیر الهی امام راحل در نامگذاری روز جهانی قدس را عامل مبارزه با رژیم مستبد و خودکامه اسرائیل دانست و متذکر شد: بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حمایت از ملت مظلوم و ستم‌دیده فلسطین را به عنوان یک تکلیف اسلامی و انسانی به مسلمانان جهان گوشزد کرد.

وی ادامه داد: با این نامگذاری حکام خودفروخته و سران مزدور منطقه که پیدا و پنهان از رژیم جبار و کودک‌کش غاصب قدس حمایت می‌کنند رسوا شدند و افق روشن رهایی پیش ‌روی انتفاضه و مقاومت مردم تحت سیطره ظلم قرار گرفت.

حجت الاسلام اشجری با بیان اینکه معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران با انتخاب روز جهانی قدس، بذر امید را دل مسلمین جهان افشاند، خاطرنشان کرد: امام جوانه‌های امید به آزادی را نه ‌تنها در دل مردم رنج‌دیده فلسطین و آوارگان این سرزمین بلکه در دل میلیون‌ها آزاده جهان در قالب بیداری اسلامی و مقاومت اسلامی رویاند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان تنها راه ‌حل مسئله فلسطین به باور رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و همه دلسوزان به این سرزمین مقدس را مقاومت و مبارزه دانست و یادآور شد: جهاد تا نابودی و محو کامل رژیم غاصب و غده سرطانی اسرائیل ادامه خواهد داشت.

وی از عموم مردم گیلان دعوت کرد تا ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی امام ‌خمینی(ره) و شهدای مقاومت به ویژه مدافعان حرم، همگام با مسلمانان جهان در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان سال ‌جاری شرکت کنند و همچون گذشته موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی شوند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها