جبار کوچکی نژاد: مشارکت”انجمن‌های مردم‌نهاد” در تصمیم‌گیری‌ها‌ ‌موثر است‌

دسته: اجتماعی , نمایندگان رشت , نمایندگان گیلان
پنجشنبه - ۱۳ آبان ۱۳۹۵

به گزارش پامچال نیوز به نقل از تسنیم،جبار کوچکی‌نژاد عصر امروز در نشستی با جمعی از موسسات مردم نهاد( NGO) فعال ثبت شده و در حال ثبت شهر رشت، اظهار داشت: جهت تصمیم گیری مشترک مابین NGOها ثبت انجمن NGOها نیاز است.

photo_2016-11-03_19-52-38

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیش از ۲۰ انجمن فعال با اهداف خیریه و زیست محیطی در شهرستان رشت مشغول فعالیت هستند گفت: جهت اتخاذ تصمیمات مشترک ما بین انجمن‌ها، ثبت موسسه فعالیت‌های مشترک انجمن‌ها مورد نیاز است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خانه اتحادیه NGOهای گیلان در رشت در حال فعالیت است اعلام کرد: ثبت موسسه مشارکت انجمن‌های فعال در سطح استان و یا شهرستان بر اساس قوانین تنظیم شده و عبور از مسیر قانونی امکان پذیر خواهد بود.

کوچکی‌نژاد اعلام کرد: نشست‌های اینچنینی که به دعوت تیم باران آرامش با اهداف عام المنفعه و زیست محیطی با حضور چند انجمن فعال سطح رشت انجام شده یک نشست دوستانه با اهداف مشترک است که ممکن است که در صورت عدم ثبت مصوبات مربوطه ممکن است تداوم نیابد و منحل شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بررسی چند ایده زیست محیطی و خیرخواهانه انجمن‌های مردم نهاد بیان کرد: در جلساتی که با استاندار و سایر مسئولان استانی برگزار می‌شود حضور انجمن‌ها در برنامه ریزی‌های اجرایی موثر بوده و اثر مثبتی خواهد داشت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اعلام آمادگی کرد:در نشست دوستانه و محفلی که انجمن‌های فعال شهر رشت در حال حاضر برگزار می‌کنند جهت هم اندیشی و حمایت در امور برنامه ریزی و اجرایی حضور خواهم داشت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها