تمدید مهلت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۲۰ تیرماه

دسته: اخبارگیلان
دوشنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

گروه اجتماعی: سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان از تمدید مهلت شرکت در بخش مکتوب و الکترونیکی هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی تا ۲۰ تیرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پامچال نیوز به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان، زهرا بدن آرا با اشاره به پایان یافتن مهلت ثبت نام و ارسال پاسخنامه ها به هفتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی، گفت: مهلت ثبت‌نام در بخش الکترونیکی این جشنواره تا ۲۰ تیرماه تمدید شد.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان با بیان اینکه بخش مکتوب این جشنواره نیز تا ۱۰ تیر تمدید شد از علاقه‌مندان به شرکت در این حوزه نیز خواست با مراجعه به کتابخانه های عمومی سراسر استان و مشارکت در این جشنواره از هدایا و جوایز ارزنده آن بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در چند گروه سنی مختلف در حال برگزاری است گفت: این جشنواره ملی از فروردین ماه سال جاری و در ۳ بخش کودک و نوجوان، بزرگسال و نیز خانوادگی و با معرفی۶عنوان کتاب با عناوین «مهارت‌های زندگی در سیره رضوی»، «امام رضا(ع) و زندگی»، «چلچراغ شیراز»، «بانوی ملکوت»، «۱۰ قصه از امام رضا(ع) و کتاب «ماه غریب من» برگزار می شود.

سرپرست کتابخانه های استان گیلان همچنین به نحوه شرکت در این مسابقه کتابخوانی نیز اشاره کرد و افزود: پاسخنامه های ارسالی از سوی شرکت کنندگان باید در یکی از قالب‌ های فردی یا خانوادگی (دونفره، سه‌نفره، چهارنفره و پنج‌نفره و بیشتر) تکمیل و ارسال شود، و همچنین در بخش کودک، کودکان می‌توانند به دو شیوه نقاشی از داستان کتاب و ارسال یک فایل ویدئویی کتاب و معرفی آن به دیگران در آن شرکت کنند.

بدن آرا در پایان ضمن قدردانی از کلیه دستگاه های مشارکت کننده در این رویداد مهم فرهنگی در استان گیلان از چاپ و توزیع بیش از ۲۵هزار پاسخنامه به درخواست دستگاهها و نهادها مختلف در گیلان خبرداد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد مشارکت مردم در هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در گیلان گسترده باشد.

یادآور می شود، بر اساس اعلام دبیرخانه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی مراسم ملی اختتامیه این جشنواره و معرفی برندگان مسابقه همزمان با دهه کرامت سال جاری و با حضور مسئولین کشوری و شرکت کنندگان در این رویداد مهم فرهنگی برگزار خواهد شد. همچنین در این مراسم علاوه بر اهدای جوایز ارزنده به۳۱۳ نفر برگزیده،برای نخستین بار در کشور نشان ویژه شاهچراغ نیز به برگزیدگان اهدا خواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها