اوضاع عجیب جپاروف در استقلال

دسته: اقتصادی
دوشنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

شرایط حضور و یا عدم حضور بازیکن ازبکستانی که محل اختلاف دو باشگاه استقلال و سپاهان شده در تیم آبی پوش پایتخت بسیار عجیب شده است.

مسئولان باشگاه استقلال در صورت غیبت جپاروف در تمرینات این تیم جریمه سنگینی را برای وی در نظر گرفتند.

تمرینات تیم فوتبال استقلال از امروز(دوشنبه) استارت رسمی خواهد خورد و بازیکنانی که با این تیم قرارداد دارند باید در تمرینات خود را به کادر فنی معرفی کنند.

یکی از نفراتی که طی هفته‌های گذشته کشمکش‌های فراوانی با استقلال داشته سرور جپاروف است. این بازیکن بعد از دیدار تیم ملی ایران و ازبکستان در جمع خبرنگاران در خصوص قراردادش با استقلال صحبتی انجام نداد و مدعی شد در این مورد تنها مدیر برنامه‌هایش صحبت خواهد کرد. حالا از باشگاه استقلال خبر می‌رسد مسئولین این باشگاه در ازای هر روز غیبت وی در تمرینات جریمه سنگین را در نظر گرفته و از قرارداد وی کسر خواهند کرد.

جباروف در نیم‌فصل لیگ شانزدهم به خاطر محرومیت استقلال از نقل و انتقالات و با توجه به قرارداد یک و نیم ساله‌ای که با آبی‌پوشان داشت به صورت توافقی راهی سپاهان شد اما ظاهرا این بازیکن نمی‌خواهد به استقلال برگردد و در این مدت با در اختیار گرفتن وکیل خواستار جدایی از استقلال شده است.

این در حالی است که شخصی به نام احمدی‌پور قرارداد وی با استقلال را امضا کرد و حتی در جلسه اولیه امضای قرارداد حضور داشت اما ظاهرا جپاروف در اصفهان به مسئولان سپاهان اعلام کرده مدیر برنامه‌اش شخص دیگری است. حالا باید دید آیا مدیر برنامه‌ اول این بازیکن می‌تواند پاسخگوی استقلالی‌ها باشد یا خیر.

گفتنی است مسئولان باشگاه استقلال برای جلوگیری از پیوستن جپاروف به تیم‌های دیگر نامه‌ای را به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال ارسال کرده و خواستار این شدند که جپاروف بازیکن این باشگاه است و اگر باشگاه دیگری خواستار جذب وی شد فدراسیون فوتبال به آن باشگاه اعلام کند که جپاروف بازیکن استقلال است و در صورت تمکین نکردن این بازیکن باشگاه استقلال به فیفا شکایت خواهد کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها