افتخاری : زیرساخت های شهرستان فومن میبایست تغیر اساسی داشته باشد

دسته: نمایندگان گیلان , نماینده فومن و شفت
سه شنبه - ۳۰ شهریور ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ادامه مسیرفعلی برای شهرستان نتیجه ای غیر از ضرر ندارد، گفت: زیرساخت های شهرستان فومن نیازمند تغییرات اساسی است.

به گزارش پامچال نیوز ، حجت الاسلام محمدمهدی افتخاری در جلسه کمیته برنامه ریزی که شامگاه شنبه در دفتر فرمانداری شهرستان فومن برگزار شد، اظهار کرد: یکی از اهداف مسئولان آبادانی و توسعه شهرها است.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات و نیازمندی های مردم باید اولویت اصلی مسئولان دستگاه های اجرایی در سطح شهرستان قرار گیرد، گفت: یکی از ویژگی های مورد تأکید مقام معظم رهبری برای کارگزاران نظام اسلامی، پرهیز از سست همتی است.

نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئولان باید به خوبی به وظایف و رسالت خود در سطح شهرستان عمل کنند، افزود: کلیه مسئولان همانند زنجیره ای به هم متصل بوده که وجود همکاری و تعامل در بین دستگاه های اجرایی موجب توسعه و رشد بیشتر می شود.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان به عنوان متولیان اجرایی شهرستان باید خود را در قبال رفع حوائج مردم مسئول دانسته و تلاش مضاعفی انجام دهند.

حجت الاسلام افتخاری اجرای برنامه های اساسی برای سازندگی کشور و فراهم کردن امکانات برای تسهیل زندگی مردم را دو وظیفه مهم مسئولان نظام اسلامی دانست و اظهار کرد: اصلاح الگوی مصرف و احیای چرخه تولید نیز دو موضوع مهم دیگری بوده که باید به آن توجه شود.

وی با اشاره به وضعیت نامطلوب بسیاری از دستگاه های اجرایی در سطح شهرستان، افزود: متاسفانه ریشه این مشکل به خود مسئولان دستگاه های اجرایی برگشته که درگیر مسائل خارج ازبرنامه کاری خود هستند و بر عملکرد زیر مجموعه خود نظارت ندارند.

نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نظارت برعملکرد زیرمجموعه را یکی از وظایف مهم مسئولان عنوان و تأکید کرد: خدمت به مردم باید به عنوان اولویت اصلی همه دستگاه های اجرایی در نظر گرفته شود.

به گفته این مسئول متاسفانه بسیاری از مسئولان هیچ طرح و برنامه ای برای توسعه و رشد دستگاه خود تدوین و تعریف نکرده اند.

وی با تأکید برضرورت ایجاد تغییرات در زیرساخت های شهرستان فومن به ویژه در حوزه گردشگری، افزود: ادامه مسیر فعلی به جزء ضرر نتیجه ای برای مردم و شهرستان به دنبال ندارد.

حجت الاسلام افتخاری حوزه گردشگری فومن را باتوجه به پتانسیل و ظرفیت بسیار بالا و حضور انبوه گردشگران، یکی از مزیت ها و منابع در آمدی شهرستان عنوان کرد و افزود: اگر به این حوزه بی توجهی  شده و زیرساخت های مناسبی برای آن فراهم نشود شاهد افول و نارضایتی مسافران خواهیم بود.

مهر


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها