اسد الله عباسی خبر از بررسی اعتبارات گیلان در لایحه بودجه ۹۶ با حضور نوبخت داد

دسته: خبرهای ویژه , نمایندگان گیلان , نماینده رودسر و املش
سه شنبه - ۷ دی ۱۳۹۵

کانال تلگرام شهر من رشت

به گزارش پامچال نیوز اسد الله عباسی در گفتگویی با اشاره به برگزاری جلسه نمایندگان و محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور در شب گذشته، اظهار کرد: جمعی از نمایندگان گیلان با معاونین استاندار در مورد مصوبات سفر رییس جمهور به گیلان دیداری داشتیم.

%d8%b9%d8%a8%d8%a7%d8%b3%db%8c

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: در مورد عملکرد بودجه سال ۹۵ و لایحه بودجه سال ۹۶صحبت هایی شد و بخشی از مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید به استان گیلان تحقق پیدا کرده است.

رییس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اینکه قرار شد بخش عملکردی بودجه ۹۵استان را سازمان مدیریت و برنامه ریزی در سال جدید در بحث اعتبارات گیلان افزایش دهد، افزود:امیدوارم بتوانیم بودجه ۹۶را هم تصویب کنیم و بخش های کاهش یافته را نیز ترمیم کنیم.

عباسی با تأکید براینکه پرداخت خسارات صیادان و حمایت از صیادی بخشی از این مصوبات بوده است، اضافه کرد: ۳۰میلیارد تومان در این راستا تخصیص داده شده است.
وی با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد مصوبات سفر رییس جمهور به گیلان محقق شده است، گفت: همچنین سایر پروژه ها مثل آزاد راه، راه آهن، سد سازی مانند سد شفارود و سدهای لاستیکی و آب و فاضلاب هم در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و این موارد جزء مصوبات تحقق یافته است.

وی با بیان اینکه امیدوارم باقیمانده مصوبات تحقق پیدا کند و در بخش کشاورزی هم مطالبات چایکاران پرداخت شود، گفت: آب کشاورزی و شهری و روستایی می تواند از طریق تعامل استانداری با مجمع نمایندگان تحقق پیدا کند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها