اسد الله عباسی خبر از بررسی اعتبارات گیلان در لایحه بودجه ۹۶ با حضور نوبخت داد

به گزارش پامچال نیوز اسد الله عباسی در گفتگویی با اشاره به برگزاری جلسه نمایندگان و محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور در شب گذشته، اظهار کرد: جمعی از نمایندگان گیلان با معاونین استاندار در مورد مصوبات سفر رییس جمهور به گیلان دیداری داشتیم.

%d8%b9%d8%a8%d8%a7%d8%b3%db%8c

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: در مورد عملکرد بودجه سال ۹۵ و لایحه بودجه سال ۹۶صحبت هایی شد و بخشی از مصوبات سفر کاروان تدبیر و امید به استان گیلان تحقق پیدا کرده است.

رییس مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به اینکه قرار شد بخش عملکردی بودجه ۹۵استان را سازمان مدیریت و برنامه ریزی در سال جدید در بحث اعتبارات گیلان افزایش دهد، افزود:امیدوارم بتوانیم بودجه ۹۶را هم تصویب کنیم و بخش های کاهش یافته را نیز ترمیم کنیم.

عباسی با تأکید براینکه پرداخت خسارات صیادان و حمایت از صیادی بخشی از این مصوبات بوده است، اضافه کرد: ۳۰میلیارد تومان در این راستا تخصیص داده شده است.
وی با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد مصوبات سفر رییس جمهور به گیلان محقق شده است، گفت: همچنین سایر پروژه ها مثل آزاد راه، راه آهن، سد سازی مانند سد شفارود و سدهای لاستیکی و آب و فاضلاب هم در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و این موارد جزء مصوبات تحقق یافته است.

وی با بیان اینکه امیدوارم باقیمانده مصوبات تحقق پیدا کند و در بخش کشاورزی هم مطالبات چایکاران پرداخت شود، گفت: آب کشاورزی و شهری و روستایی می تواند از طریق تعامل استانداری با مجمع نمایندگان تحقق پیدا کند.

اخبار روز ، پامچال نیوز


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها