استاندار گیلان: از سرمایه گذاران استقبال می کنیم

دسته: اقتصادی , خبرهای ویژه
چهارشنبه - ۷ مهر ۱۳۹۵

به گزارش پامچال نیوز ، محمدعلی نجفی، استاندار گیلان امروز(۷ مهر) در آئین افتتاح بزرگترین آی سی یو شرق گیلان در سالن شهید آوینی رودسر با بیان اینکه خیران دغدغه خدمتگزاری بدون هیچ چشمداشتی دارند گفت: حضور در این مراسم جهت پاسداشت خدمت بزرگ خیران است گرچه نمی توان با هیچ چیز مادی این کار خیر را ارج نهاد.

وی با اشاره به اقدامات محرومیت زدایی دولت تدبیر و امید افزود: به رغم محدودیت های اعتباری و بودجه ایی با وجود تحریم ها گام های اساسی در جهت محرومیت زدایی و توزیع عادلانه امکانات در کشور صورت گرفت.

نجفی با اشاره به ساخت ۲۳۴ مدرسه در دولت تدبیر و امید در گیلان اظهار کرد: برای ساخت و بهره برداری از این مدارس با ۱۱۷ هزار مترمربع زیربنا، بالغ بر ۹۵۰ میلیارد ریال هزینه شد.

وی با تاکید بر تجهیز مدارس به سیستم گرمایشی گفت: نهضت بزرگی در این حوزه در گیلان صورت گرفته و بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال توسط خیرین در این بخش هزینه شده است.

استاندار گیلان  در ادامه به طرح بیمه سلامت اشاره و بیان کرد: طرح تحول سلامت فرصت بزرگی جهت خدمتگزاری به مردم بودکه در دولت تدبیر و امید انجام شده و دغدغه بیماران را کاهش داد.

وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید با وجود تمام مشکلات بودجه ایی و تحریم ها، عزم خود را جزم کرده تا مردم در رفاه باشند.

نجفی با تاکید بر استفاده از فضای همدلی موجود در استان و کشور جهت توسعه و پیشرفت تصریح کرد: از سرمایه گذاران استقبال می کنیم  و می کوشیم تا سرمایه ها را جذب استان کنیم.

تسنیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها