ادکلن های فرانسوی از سوی معاون پارلمانی ستادکل توزیع شده است

دسته: مجلس
چهارشنبه - ۱۶ فروردین ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

به گزارش پامچال نیوز به نقل از خبرنگار مهر، در پی تذکر روز گذشته یکی از نمایندگان درباره هدیه دادن ادکلن فرانسوی از سوی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به نمایندگان مجلس، در پایان جلسه علنی امروز دو نفر از نمایندگان، توضیحاتی در این خصوص در صحن مجلس ارائه کردند.

روز گذشته حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، اعلام کرده بود که یک ادکلن فرانسوی به همراه تقدیرنامه و تبریک سال نو از سوی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارسال شده و در کازیو نمایندگان قرار گرفته است؛ وی این اقدام را مغایر تأکیدات مقام معظم انقلاب مبنی بر عدم واردات کالاهای خارجی دارای مشابه داخلی عنوان کرد.

اما امروز محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در تذکر شفاهی عنوان کرد که این موضوع را بررسی کردیم و مشخص شد که این هدیه از سوی نماینده ستاد کل نیروهای مسلح بوده نه رئیس ستاد و در حد تعداد معدودی از نمایندگان توزیع شده است.

پورمختار تأکید کرد: این مسئله نباید موجب حمله بدخواهان و معاندین به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح شود.

همچنین محمدحسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه نیز در تذکری مشابه اظهار داشت: سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، انسانی شریف و نجیب است؛ هدیه مورد اشاره نیز از طرف معاون پارلمانی ستاد کل به تعداد محدودی از نمایندگان که عدد آنها کمتر از انگشتان دو دست می شود، داده شده است.

دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، توضیحاتی را درباره خبر اعلام شده در زمینه هدیه دادن ادکلن فرانسوی به نمایندگان، ارائه کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۲:۰۸ ب٫ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام،متاسفم برای این نمایندگان،بجای اینکه ب فکر قانون گذاری و رفع مشکلات مردم همش تو فکر مادیات هستن….