اجرای جذاب ترین برنامه ها برای غنی سازی اوقات فراغت

دسته: اخبارگیلان
دوشنبه - ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

کانال تلگرام شهر من رشت

گروه اجتماعی: فرماندار املش در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان املش گفت: باید جذاب ترین برنامه ها برای غنی سازی اوقات فراغت طراحی و اجرا شود.

به گزارش پامچال نیوز به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از گیلان، به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان، یونس محمودی، فرماندار املش در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان املش گفت: باید جذاب ترین برنامه ها  برای غنی سازی اوقات فراغت طراحی و اجرا شود.

وی افزود: باید بهترین و جذابترین برنامه ها در زمینه های مختلف قرآنی، علمی، ورزشی، فرهنگی، هنری و مهارتی و اردویی برای غنی سازی اوقات فراغت در تابستان امسال از سوی دستگاه‌های متولی طراحی و اجرا شود.

فرماندار املش گفت:از مجموع ۴۳۴هزار و ۲۲۵نفر جمعیت شهرستان املش۵۳۶۷نفر را کودک و نوجوان و جوان تشکیل می دهند که با توجه به پایان سال تحصیلی و تعطیلی مدارس باید برای غنی سازی اوقات فراغت این قشر در تابستان برنامه ریزی نمود و برای شکوفایی و شناسایی استعدادها تلاش جدی شود.

وی از همه روسای دستگاه‌های متولی امر غنی سازی اوقات فراغت در انتخاب مدیر و مربیان اجرایی طرح غنی سازی و برگزاری اردوهای تفریحی گردشگری و زیارتی دقت ویژه ای نموده و در افزایش میزان نشاط و شادابی کودکان و نوجوانان و جوانان بیشتر همت کنند.

وی خواستار شد: مراسم افتتاحیه و اختتامیه برنامه های غنی سازی اوقات فراغت تابستان امسال بصورت متمرکز برگزار شود.

اسدالله عبدالله تابار، رئیس اداره ورزش و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان املش نیز نقش تاثیرگذار برنامه های اوقات فراغت برای نوجوانان و جوانان را لازمه همکاری و تعامل دستگاه‌های عضو ستاد اوقات فراغت دانست.

رئیس اداره ورزش و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان املش افزود: برگزاری این برنامه ها موجب کشف استعدادها ،ظرفیتها و توانمندی های نوجوانان و جوانان خواهد شد.

وی یادآور شد: طراحی برنامه های اوقات فراغت باید به روحیه نوگرایی، تنوع طلبی و فرح بخشی مخاطبان منجر شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
دیدگاه ها